Алмазна різка прорізів у стіні (різання бетону, залізобетону)

У багатьох сферах прімишленного виробництва і в будівельній галузі алмазна різка не тільки істотно полегшує виконання робіт, але і робить її виконання більш безпечною.

Наприклад, виконати віконний або дверний отвір у бетонній стіні за допомогою алмазного різання набагато простіше, ніж виконувати цю роботу кувалдою і ломом. Практично алмазна різка призначена для виконання технологічних отворів і отворів різної форми у всіляких будівельних конструкціях: залізобетон, бетон, камінь, цегла тощо

Переважно алмазна різка бетону здійснюється за допомогою алмазних дисків, але може застосовуватися і інший інструмент з алмазним покриттям: алмазні коронки, алмазний канат, ланцюга з алмазними сегментами та ін. Для алмазного різання потрібно застосування спеціального обладнання.

Найпоширенішою є кутова шліфувальна машина (болгарка) з допустимим розміром диска 400 міліметрів. При її використанні необхідно водяне охолодження зони різання. Крім цього використовуються ланцюгові і дискові бензорізи, машини стенорезние, електричні або гідравлічні нарізувальники швів та ін. В залежності від застосовуваного обладнання швидкість різання, а відповідно і терміни виконання будівельних робіт, можуть істотно відрізнятися.

Наприклад, алмазна резка отворів з допомогою стенорезной машини буде найбільш швидкою, так як це обладнання дозволяє різати на глибину близько 73 сантиметрів. Болгарка з диском діаметром 400 мм забезпечує глибину різання близько 17 сантиметрів. В даний час алмазна різка залізобетону по праву може вважатися самою передовою технологією при проведенні будівельно-монтажних та ремонтних робіт. Цей процес відрізняється мінімальними трудовитратами, порівняно малої запиленістю і незначним рівнем шуму. Крім того, алмазна різка прорізів у стіні вигідно відрізняється незначним часом виконання робіт.

Важливим є і той факт, що при виконанні алмазного різання повністю виключається можливість утворення мікротріщин в бетоні, який є досить крихким матеріалом. Завдяки цьому допускається виконання технологічних отворів в несучих залізобетонних чи бетонних стінах.

Нетривалі терміни виконання різання, незначна кількість будівельного сміття та ін. дозволяє виконувати алмазну резку навіть в умови заселеної квартири при проведенні перепланування або усунення будівельних недоліків. При проведенні робіт при незначній підготовці внутрішня і зовнішня обробка квартир залишається неушкодженою.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.