Антисептики, цифрові вологоміри і часте провітрювання допоможуть вам убезпечити себе від руйнівного впливу цвілі

vlagomer.biz_raz_01_07_3

Приватний будинок- це будова, яке називають не тільки комфортним і естетично бездоганним, але й екологічно безпечним. Однак саме в таких будівлях серйозною проблемою стає поширення цвілі. Спочатку грибок з’являється в таких вологих і погано провітрюваних приміщеннях як підвал, льох, ванні кімнати. Поступово ці небезпечні організми починають « розповзатися » по всьому будинку, окуповувавши стіни і стелі. А адже цвіль здатна викликати такі захворювання як алергія, дерматит, отит, риніт, астма і ряд інших недуг, пов’язаних з порушенням діяльності дихальної системи.

Щоб убезпечити свій будинок від згубного впливу грибкових колоній слід знати і пам’ятати про три правила. По-перше, під рукою рекомендується завжди мати побутової вимірювач вологості. Він вкаже вам на підвищений вміст водяної пари в конкретному приміщенні. Своєчасно прореагувавши на наявність цієї проблеми, ви зможете запобігти утворенню сприятливою для розмноження бактерій середовища. Для цього вам необхідно частіше провітрювати підвал. На ринку в даний час також є чимало пропозицій різних осушувачів повітря. Це можуть бути електронні прилади, що працюють від мережі, або ж спеціальні порошки, які поглинають зайву вологу.

А якщо цвіль вже заявила про себе?

У тих ситуаціях, коли цвіль вже проявилася і ви бачите, як їй поступово покриваються всі стіни в підвалі, не зневіряйтеся. Ретельно вичистіть і вимийте за допомогою антисептиків поверхню, додатково обробіть її антигрибковими засобами. Їх можна придбати в будівельних супермаркетах, а також на ринках і в магазинах побутової хімії. Після такої обробки приміщення необхідно добре провітрити. До речі, регулярне і тривале провітрювання- це обов’язкова умова для боротьби з цвіллю і грибком.

Варто відзначити, що численні дослідження також показали, що антисептики і антигрибкові засоби видаляють не всі мікроорганізми, частина суперечка залишається на поверхні і чекає лише зручного випадку, щоб знову почати розвиватися. А тому про вологомір забувати не варто. Бажано на щоденній основі стежити за рівнем вологості в сирому і закритому приміщенні. А який же принцип роботи вологоміра ? Сучасні моделі дозволяють всього натисненням однієї кнопки вмить визначити концентрацію водяної пари в кімнаті або підвалі. Вам залишиться при необхідності лише просушити і перевірити приміщення.

Таким чином, захистити своє здоров’я від руйнівного і негативного впливу грибків можна. Для цього рекомендується регулярно перевіряти рівень вологості в будинку, стежити за появою грибка, своєчасно усувати його, добре провітрювати приміщення. І тоді ви завжди будете почувати себе в своєму котеджі затишно і безпечно!

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.