Архітектурні світильники Alfresco- сучасне прикраса фасадів будівель

В даний час важко уявити місто без яскравих освітлених вулиць, підсвічених ліхтарями фасадів будинків і різнокольорових гірлянд, розвішаних між стовпами. Архітектурні світлодіодні світильники Alfresco створені спеціально для цих цілей- підсвічування і прикраси будівель і споруд.

Завдяки герметичною і всепогодної конструкції, застосування світильників стає безмежним. В одному випадку можна вони можуть стати звичайним елементом декорації, а в іншому, при правильному поєднанні типів виконання світильників і їх технічних можливостей- створюються складні світлові картини- справжні витвори сучасного мистецтва.

Світильники Alfresco володіють всіма необхідними якостями, які повинні бути присутніми у сучасної світлової техніки :

використання в різних кліматичних зонах;

герметичний міцний корпус стійкий до механічних пошкоджень ;

захист корпусу виконана у відповідності зі стандартом IP54 ;

є зручними в обслуговуванні і економічно вигідними, що в даний час є найбільш актуальним.

В основі архітектурних світлодіодних світильників Alfresco варто світлодіод. Це відмінна заміна стандартним лампам розжарювання, за рахунок чого економічність світильника зростає в кілька разів. Варто також відзначити, що і термін служби світлодіодів набагато вище за будь ламп. Яскравість світла, випромінюваного світлодіодами, що не менше ніж у будь-якого іншого світильника. Ще одна перевага світлодіодного світильника- це компактність. Адже світлодіод в десятки разів менше лампочок, за рахунок чого можуть бути встановлені в більш маленький корпус. А також є можливість встановити різнокольорові RGB світлодіоди в один корпус- за допомогою таких світильників можна налаштувати освітлення на будь-який колір, або навіть змінювати його під час роботи.

Архітектурні світильники Alfresco розділяються по типу кріплення: можуть бути виконані з настінним типом кріплення, установкою в грунт або у вигляді лінійних світильників. Завдяки різноманітним типам кріплень, можна підібрати найбільш відповідне світлове рішення, а в деяких випадках, навіть комбінувати різні типи для отримання бажаного результату.

Сучасні світильники дозволяють створювати підсвічування будь-якого типу- кольорову непостійну, або однотонну статичну, а також навпаки. При необхідності робиться підсвічування будь-яких відтінків- червоного, жовтого, зеленого, будь-яких кольорів веселки.

Alfresco- це якість, надійність, економічність і сучасний дизайн!

© 6864 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.