Автоматичні ворота для гаража (відкатні, розпашні, секційні, розсувні)

На сьогоднішній день ефективним рішенням, яке надійно захищає гараж від незаконного проникнення і гарантує його власнику спокій, є установка автоматичних воріт. Досить одного натискання пульта, щоб автоматичні ворота для гаража відкрилися. Запропоновані сьогодні на ринку моделі таких воріт відрізняються широким вибором.

Автоматичні розсувні ворота передбачають різні варіанти оформлення, а в їх конструкції представлено кілька модулів. Подібне рішення може бути встановлено і в заміських будинках, на промислових територіях.

Автоматичні відкатні ворота дістали назву зсувних. Серед всіх достоїнств, якими володіє ця конструкція, основним вважається ергономіка простору. Сенс у подібних моделях виникає тоді, коли не можна провести монтаж конструкції іншого типу, що пов’язано з особливостями планування та обмеженістю території.

Ворота автоматичні розсувні відрізняються наявністю автоматичного приводу. Їх асортимент представлений великою кількістю варіантів конструктивних рішень та оздоблення. Дані моделі доцільно використовувати в ситуаціях, коли є дефіцит вільного простору. Справа в тому, що дана конструкція в зібраному вигляді розміщується вгорі, безпосередньо під стелею.

Що відрізняє автоматичні секційні ворота, так це абсолютна безпека. Коли ворота відкриті, вони залишаються в даному положенні за рахунок торсіонних пружин. Секційні ворота передбачають особливе пристосування, що захищає від защемлення пальців і безконтрольного руху. З метою посилення захисту від незаконного вторгнення в таких воротах часто застосовується звичайна ручка або ригельний замок.

Незалежно від того, якому варіанту автоматичних секційних воріт ви віддасте перевагу, слід врахувати ряд важливих моментів:

По-перше, слід приділити увагу напрямних. Вони повинні бути виконані з високоякісного металу і мати необхідну товщину. Крім цього важливо, щоб усі елементи були підігнані правильно.

По-друге, троси повинні бути якісно переплетені, мати необхідну товщину і відрізнятися надійністю.

По-третє, торсіонний механізм повинен працювати правильно, у нього не повинно бути пошкоджень.

По-четверте, при огляді роликів потрібно з’ясувати, в якому стані знаходяться підшипники.

По-п’яте, слід переконатися, що автоматика правильно налаштована і відрізняється надійністю. Саме від автоматики залежить, чи важко буде зафіксувати в потрібному положенні ворота. На її основі вибирається привід, а також пристрої безпеки.

На сьогоднішній день автоматичні секційні ворота часто використовують при спорудженні гаражів і парковок багатоповерхового типу.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.