Автоматика для розпашних та гаражних воріт

В даний час автоматичні системи управління вже міцно увійшли в усі сфери життєдіяльності людини. Сучасне обладнання дозволяє автоматизувати практично всі процеси не лише у виробничій сфері, але і в побуті. Причому пропоновані системи вражають своєю різноманітністю і функціональністю.

На ринку автоматичних систем управління пропонується як комплексна система Розумний будинок, так і найпростіша автоматика для воріт. Погодьтеся, в суєті сучасних буднів такі прилади дозволяють не тільки заощадити фізичні зусилля на щоденне відкривання / закривання важких металевих гаражних або в’їзних воріт, але й дорогоцінний час.

Все пропоноване сьогодні різноманіття автоматичних систем для воріт за конструктивним виконанням може бути умовно поділено на кілька груп. Виробник пропонує розпашні та відкатні ворота. Ворота гаражні пропонуються секційні і підйомно-поворотні. Відповідно, автоматика для розпашних воріт дещо відрізняється від конструкції комплекту обладнання для відкатних та гаражних воріт.

Найбільш популярними на сьогодні залишаються все ж розпашні ворота, так як конструкція системи автоматики дозволяє встановлювати її на вже наявні ворота, а більшість об’єктів, починаючи від складських приміщень і закінчуючи в’їзними воротами присадибної ділянки саме орного типу. Більшість гаражів також обладнано такими воротами.

Тільки останнім часом автоматика для гаражних воріт дозволила використовувати іншу конструкцію воріт, кардинально відрізняється від конструкції розпашних воріт. Практично, конструктивні відмінності воріт різного типу полягають тільки у відмінності приводів (виконавчих механізмів).

Якщо в електричній частині основою всіх воріт є електродвигун, то, наприклад, виконавчий механізм гаражних воріт підйомно-поворотного типу оснащується спеціальним противагою. Ворота, де встановлена автоматика для відкатних воріт, комплектуються приводами трьох типів: важільними, лінійними і гідравлічними.

Кожен тип воріт володіє деякими перевагами і недоліками. Незважаючи на більш широке поширення розпашних воріт, одним з недоліків можна вважати необхідність наявності вільного місця перед самими воротами, що не потрібно для воріт відкатного типу. Висота гаражних воріт підйомно-поворотного типу у великій мірі залежить від притолоки. Цього недоліку позбавлені ворота секційного типу і т.д. Ці нюанси слід враховувати при виборі варіантів воріт перед їх установкою. Крім того, при виборі обладнання рекомендується звертати увагу на можливості постачальника забезпечити монтаж, сервісне обслуговування, а також ремонт воріт і автоматики.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.