Бадья для бетону чарка. Бадья для бетону туфелька

Бадді для бетону служать ємностями для бетонних сумішей, в яких їх доставляють до місця виконання робіт і прийому на будмайданчиках. Найчастіше саме при зведенні об’єктів житлового, промислового та громадянського типу і виникає необхідність у застосуванні такого резервуара для подачі бетону до місця укладання, як бадья для бетону.

Бадья для бетону туфелька — особливий тип ємності, створений для використання його при спорудженні монолітних об’єктів. При розвантаженні цієї бетонної тари з неї видаляється вся бетонна суміш, для чого не потрібно вдаватися до допомоги особливих вібраторів. Завдяки наявності затворів, з’являється можливість для подачі бетонної суміші у вигляді певних порцій. Конструкція такого бункера представлена корпусом і затвором. Останній включає в себе кілька секторів і пара приводів секторів.

Бадья для бетону чарка отримала поширення в ситуаціях, коли місцем укладання бетону служать відкриті площині (стать, фундамент). Для заповнення даної бадді використовується міксер. Справа в тому, що робота бадді «Чарка» можлива при знаходженні останньої лише у вертикальному положенні.

У конструкції баддею передбачені особливі вібратори, які струшують застояну суміш. Використання даних пристосувань виключає застою суміші і дозволяє підтримувати її робочу консистенцію. Найбільша небезпека втратити своїх робочих властивостей суміші настає з приходом холодів. Щоб уникнути подібного, застосовують особливі утеплені бадді з підігрівом. У них будівельна суміш протягом тривалого часу не втрачає необхідної консистенції.

У більшості випадків експлуатація подібних сховищ для розчинів повинна здійснюватися при позитивній температурі. Це дозволить не змінюватися будівельним властивостям протягом більш тривалого часу.

Щоб працювати з бадьями було максимально зручно, вони передбачають додаткові пристосування. Приміром, в їх конструкції неодмінно присутня лоток, який забезпечує подачу бетонної суміші. З його допомогою вдається підвищити точність надходження бетонної суміші на конкретну ділянку будмайданчика.

У ряді випадків вимагається забезпечити точкову подачу бетону. Вирішити дану задачу покликаний особливий додатковий рукав, розташовуваний до выгрузному отвору, яким оснащують бадді для бетону моделі туфелька. За допомогою даного рукави і здійснюється подача суміші. При виборі моделі бадді важливо брати до уваги певні завдання і ситуацію, що виникають у виробничому процесі, на підставі чого і вдається отримати уявлення про доцільність використання конкретного варіанту.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.