Балконна рама для вашого будинку

рама

Скління балкона- процедура, якої не вдасться уникнути, якщо ви вирішили утеплити своє житло і / або розширити корисну площу за рахунок квадратури балкона або лоджії. Особливу увагу слід приділити питанню, якою має бути майбутня балконна рама. Необхідно ретельно провести всі виміри довжини і ширини, продумати конструкцію (кількість кватирок, спосіб відкривання), вибрати матеріал. На сьогоднішній день найпопулярнішими є балконні рами з дерева та алюмінію.

Дерев’яна рама для балкона- для шанувальників натуральних матеріалів. Установка звичайних дерев’яних рам- досить економічний варіант. Істотним недоліком такої конструкції є її нестійкість до вологи (можлива деформація в ході експлуатації), не найвищий рівень звукоізоляції та гідроізоляції. Крім того, така рама потребує періодичної фарбування.

Однак сьогодні все більше застосування знаходять якісні дерев’яні рами, які використовують сучасні склопакети і фурнітуру. Стулки в них відкриваються за допомогою поворотно-відкидного механізму. Перед монтажем ці конструкції проходять необхідну обробку- попередньо їх сушать, грунтують і фарбують. Слід зауважити, що якщо ви вирішили встановити таку раму, то заощадити не вийде. Втім, ви залишитеся у виграші з практичної точки зору.

Алюмінієва балконна рама- це функціонально і красиво. За допомогою алюмінієвого профілю можна створити конструкцію будь-якої складності і форми, з імітацією під будь обробний матеріал. Він надійний, довговічний і невибагливий. Така рама має порівняно невеликою вагою. Для відкривання стулок може бути використаний розсувний або поворотно- відкидний механізм. Алюмінієвий профіль буває двох видів- для « теплого» і для « холодного» скління. «Холодний» алюмінієвий профіль використовується для захисту площі балкона або лоджії від негоди. У тому випадку, якщо ви плануєте грунтовно утеплити свій балкон, вам необхідно використовувати « теплий» алюмінієвий профіль.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.