Бамбукові жалюзі на вікна в інтер’єрі (рулонні,горизонтальні)

Серед різного виду жалюзі на вікнах все більшу популярність набувають бамбукові. Їх купують ті покупці, які хочуть бачити у себе в будинку щось більш екзотичного, ніж пластик і дерево.

Як раз для них бамбукові жалюзі і створять той екзотичний інтер’єр, який буде відрізняти квартиру від сотень інших.

Жалюзі з бамбука неймовірно зручні в експлуатації, мають тривалий термін служби, а екзотичний зовнішній вигляд залишить в аутсайдерах будь-які подібні конструкції з інших матеріалів. Маса бамбукових жалюзі істотно менше своїх дерев’яних побратимів.

Жалюзі бамбукові на вікна, як і всі інші, поділяються на горизонтальні, вертикальні і рулонні. За своїми експлуатаційними якостями вони приблизно рівнозначні один одному.
Вертикальні жалюзі можуть досить широко розкриватися, відкриваючи хороший огляд з вікна кухні, веранди або заскленій лоджії.

Жалюзі горизонтальні бамбукові можна зробити додатковим елементом інтер’єру, прикрасивши їх, додавши в бамбукове плетіння очеретяні або рисові листочки. Управління такими жалюзі проводиться міцним джгутом або тросом, які і самі по собі можуть бути елементом прикраси.

Жалюзі бамбукові рулонні в зібраному стані займає дуже мало місця, утворюючи акуратний згорток внизу карниза. Їх зараз активно застосовують дизайнери, обставляючи кімнати в східних етнічних стилях. Такі жалюзі активно застосовуються при оформленні залів ресторанів і кафе.

При виготовленні жалюзі бамбукові смужки попередньо спеціальним чином обробляють, після чого вони можуть протистояти вогкості і яскравого сонячного світла, не втрачаючи свого первозданного вигляду. Що ще приваблює покупця саме в бамбуковому варіанті — так це повністю ручне їх виготовлення. Тут вручну підбирається структура, колір і ширина бамбукових пластин, з’єднувальні елементи і стебла. Способи плетіння таких жалюзі теж різні, чому серед бамбукових жалюзі так багато різних видів. Застосування такого матеріалу як бамбук в інтер’єрі кімнати додасть їй східноазіатський стиль.

У природі налічується близько 200 видів бамбука, з яких більша частина може застосовуватися у виробництві меблів. Його колірна гамма варіює від ніжно-золотистих відтінків до темних кольорів. Багатство фарб натурального бамбука дозволяє покупцям вибрати для себе найбільш підходящий тільки його кімнаті колір.

Унікальність таких жалюзі полягає ще й у тому, що вихідний матеріал, крім підвищення водостійкості і покриття спеціальним лаком, що не піддається ніякої додаткової обробки. З-за цього готові жалюзі володіють деякими нерівностями, різними ущільненнями на ламелях і різною їх шириною. Однак ці, здавалося б, недоліки тільки підвищують оригінальність готового виробу, абсолютно не впливаючи на якість.

Використання природного матеріалу, мала маса виробу і невисока ціна зробили жалюзі з бамбука дуже популярними серед покупців.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.