Базальтовий утеплювач для стін будинку

базальт

Друге ім’я базальтового утеплювача- мінеральна вата. Серед теплоізоляційних матеріалів на сьогоднішній день вона є найбільш затребуваним серед жителів країн СНД. Умовно базальтовий утеплювач ділять на три типи, залежно від вихідного складу сировини :

Шлаковата

скляна вата

кам’яна вата

Для виготовлення кам’яної вати використовують розплав гірських порід базальтової групи. Вона володіє рядом характеристик :

Негорючість- температура плавлення волокон кам’яної вати перевищує 1000 ° С.

Паропроникність- кам’яна вата не перешкоджає виходу вологи, за рахунок чого в приміщенні забезпечується оптимальний мікроклімат.

Біостійкість- не приваблює гризунів і мікроорганізми в якості місця проживання.

Стабільність геометричних форм- кам’яна вата добре піддається стисненню і згодом здатна відновлювати первинну форму.

Забезпечує надійну звукоізоляцію.

Завдяки таким характеристикам базальтова вата може бути використана як утеплювач для дому. Така важлива характеристика базальтового утеплювача як негорючість, забезпечує не тільки теплоізоляцію будинку, але і захищає його від випадкового загоряння при непередбаченої ситуації. Мінеральну вату можна використовувати для утеплення дерев’яних балкових стель, гаражних стін, підвальних перекриттів, зовнішніх стін будівлі, а також горищ.

Робота з утеплювачем не представляє нічого складного. Робота починається з підготовки основи, очищення його від бруду, нашарувань і старих оздоблювальних матеріалів. Наступний етап- натягування прогинів. Далі підбирається необхідна товщина утеплювача, промащується клеєм, накладається на стіну і вирівнюється. У цій операції немає нічого складного, проте, потрібно акуратність і уважність. Після укладання утеплювача, його необхідно закріпити тарілчастим дюбелем.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.