Будете жити в готелі або хостелі ?

номер отеля

Відрядження ще ніхто ніде не скасовував, тому попит на готелі ніколи не падав. Можливо, іноді падав на ті чи інші категорії номерів. Якщо вам пощастило і ви працюєте в багатій організації, яка особливо не обмежує витрати на готель, можна швидко підібрати підходящий варіант через Інтернет і тут же забронювати номер.

Проблеми з житлом можуть виникнути, якщо відрядження намічається в курортне місто, в розпал сезону, а готелі заброньовані відпочиваючими за півроку вперед. За 3дня або навіть тиждень забронювати готель буде непросто і, можливо, доведеться задовольнятися тим, що є в наявності. Але якщо вам доведеться їхати в місто калининград готель Пруссія завжди надасть вам житло або допоможе знайти його в інших готелях цього курортного міста.

З досвіду Європи, в Росії теж стали входити в моду хостели. Це невеликі готелі економ зразка студентських гуртожитків, в яких є не тільки номери, але і великі кухні, де можна попити чай, приготувати нехитрий сніданок або вечерю, обговорити події дня, скласти плани на завтра, прийняти душ і добре виспатися. Номери можуть бути як двомісними, так і шести-, семимісний, але для молодіжних компаній це не є недоліком. Перевага таких хостелів в тому, що вони завжди знаходяться в самому центрі міста.

Зараз хостели є в кожному з великих міст Російської Федерації. Їх можна назвати недорогими щодо вартості статусних готелів, але жити за таку ціну в центрі міста хочуть багато. Якщо взяти вартість готелю в Казані в районах, близьких до центру, то доба проживання в шикарних, обладнаних за останньою модою номерах обійдуться від трьох до восьми тисяч рублів на одну людину.

Хостел в центрі Казані пропонує ціну 500-700 рублів, і молодь охоче селиться в таких бюджетних номерах, щоб заощадити гроші на розваги- концерти чи футбольні матчі, заради яких вони і приїжджають в місто. Їх влаштовує, що вони живуть в історичному центрі, а поруч- університети, клуби, ресторани. Подобається, що в номері можна користуватися безкоштовним Wi-Fi, а на кухні- зібратися компанією за безкоштовним чаєм і кавою.

Крім цього, в Інтернеті завжди є відомості про подобову оренду квартир, які теж розташовані в центральних районах, і за вартістю ненабагато дорожче хостелів. При цьому командировочним видають підтверджують про проживання документи.

© 3054 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.