Чим гарний поворотний полотенцесушитель електричний проти такого ж водяного?

Ванна кімната присутній практично в кожному сучасному домі, в кожній упорядкованій квартирі. Це приміщення допоміжного характеру, тим не менш, експлуатується нарівні з основними житловими зонами і природним чином вимагає відповідного обладнання. Серед сантехнічного обладнання ванної кімнати одним з важливих елементів є пристрій, призначений для сушіння рушників. Колись це була конструкція:

  • простенька
  • непоказна
  • малоефективна

Однак часи змінилися, і на тлі вираженого технологічного прогресу з’явилися сучасні полотнецесушители — конструкції, аналогічні хіба що змішувачів на інфрачервоних променях.

Сучасний водяною полотенцесушитель поворотний

Сушильні пристосування для ванних кімнат у традиційному їх виконанні добре знайомі багатьом — трубна конструкція, що представляє собою змійовик на одну або декілька секцій. Такий змійовик , що підключається в розрив головного стояка гарячого водопостачання, і проходить по змійовику теплоносій, вода, забезпечує нагрів трубної поверхні. Виходить щось подібне радіатора опалення, також встановленому стаціонарно і випромінює певну кількість тепла. Фактично ж, має місце полотенцесушитель, жорстко закріплений до стіни ванної кімнати, виконуючий роль сушарки, компенсатора, а також елемент дизайну інтер’єру. Між тим, жорстко що закріплюються пристроїв, останнім часом складають конкуренцію інші варіанти виконання — водяною полотенцесушитель поворотний все частіше стає «хітом сезону». Більш досконале виконання, безумовно, приваблює багатьох потенційних покупців, обіцяючи істотне збільшення комфорту. Але чи так хороші інноваційні поворотні водяні полотенцесушителі, як презентують ці конструкції безпосередньо виробники? Власне, особливих відмінностей між стандартними виробами і поворотними приладами, практично не відзначається. Такі ж труби, вигнуті «змією», такий же колір під бронзу або нікель…

Пристрій поворотного механізму

Головна відмінність полягає в тому, що нові варіації полотенцесушителей мають спеціальні вузли, що забезпечують зв’язок «труба в трубі». За рахунок таких вузлів, розташованих у місцях приєднання змійовика до мережевих трубах, вдалося зробити конструкцію рухомий, забезпечує поворот на кут до 180 градусів. Причому, існують різні варіанти виконання поворотних схем, включаючи такі, коли можливий поворот у різні боки відразу двох-трьох-чотирьох секцій рушникосушки. Безумовно, цікава пропозиція для сучасного споживача, якщо б не одне «але». При всьому високотехнологічному виконанні герметизації поворотних вузлів, якість цих елементів залишає бажати кращого. Вкрай рідко зустрічаються власники рухомих сушарок для рушників, яким пощастило експлуатувати пристрої без проблем протягом п’яти і більше років. Як правило, вже через рік-два після експлуатації, доводиться стикатися з течею в місцях шарнірних механізмів. Ці факти змушують людей, охочих мати зручну поворотну систему, звертати увагу на електричні пристрої.

Як варіант — поворотний полотенцесушитель електричний

Так, дійсно. Існують розробки на основі електричної технології, де замість водяного теплоносія використовується нагрівальний кабель, або система спеціальних тенів. Так що, поворотний електричний полотенцесушитель — це реальна альтернатива водяному пристрою. Електрична система повністю виключає випадки протікання води, усуває ризики затоплення сусідів по будинку, дозволяє гнучко управляти системою нагріву. Однак тема електрики для багатьох автоматично пов’язується з темою споживання електроенергії. Як багато «їжі» потрібно фірмовому поворотному електричному рушникосушарки і наскільки солідною сумою обійдеться користувачеві така «годування»? З метою отримання адекватної відповіді, можна розглянути одну з моделей електричного нагрівального приладу — РАХ 60 TRS. Це пристрій для сушки рушників, виробником якого є шведська фірма РАХ. Найменування моделі містить цифру — 60, яка як раз і визначає потужність пристрою, тобто — 60 ват. Живлення здійснюється від мережі напругою 220 вольт. Наявності звичайний варіант споживання електроенергії, порівнянний з тим варіантом, коли використовується стандартна лампочка розжарювання аналогічної потужності. Звичайно ж, параметр потужності безпосередньо пов’язаний з продуктивністю рушникосушки по теплу, і, як наслідок, цей параметр впливає на показник ефективності. При бажанні можна вибрати той конструктивний варіант електроприладу, який забезпечить необхідну продуктивність. У продажу існують різні по потужності моделі електричних сушарок для ванних кімнат.

Деякі особливості електричних моделей

Будь-який електричний прилад підключається до електромережі. Сушильні прилади для ванн не є винятком з правил. З’єднання здійснюється кабелем, але кабель — видимий, прокладений по стіні, — це небажаний елемент для інтер’єру ванної кімнати. Тому схемами більшості поворотних рушникосушок, призначених під електричні мережі, передбачається приховане підключення. У разі організації прихованої проводки немає ніякої необхідності встановлювати електричну розетку, що також є плюсом. При роботі пристрій забезпечує нагрівання поверхні змійовика приблизно до 65-70 градусів. Модифікації приладів, де роль нагрівального елемента виконує спеціальний кабель, як правило, не вимагають підключення заземлюючого провідника. Таким чином, після інсталяції електричного полотенцесушителя, відповідного II класу електробезпеки, користувач отримує «чисту» конструкцію без яких-небудь зайвих проводів, ізоляторів, заземлюючих ліній. З точки зору дизайну, даний вид сушарок для ванних кімнат нічим не відрізняється від побратимів, розрахованих під водяний теплоносій. Трубчасті елементи конструкцій сушильних також виготовляються з нержавіючої сталі:

  • полірованої
  • хромованою
  • емальованому

Крім того, використовується латунь, мідь, алюміній. Електричні конструкції володіють високим ступенем вологостійкості.

© 3137 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.