Чим пояснюють аналітики RD Global прибутковість інвестицій в будівлі і території колишніх промзон

qyie_2949581953

Приріст міського населення і пов’язане з цим збільшення території великих міст призводить до того, що колишні окраїни опиняються в центрі нових житлових районів. А території промислових зон з недіючими підприємствами та разрушающимися будовами наводять тугу і марно займають таку дорогу міську землю. Це явище ще в середині двадцятого століття стало предметом уваги уряду США. У результаті була створена програма соціальної адаптації колишніх виробничих приміщень. Вона передбачала перепланування і реконструкцію занедбаних заводів, фабрик, установ у житлові приміщення. Те, що виходило, виглядало незвично, оригінально і отримало назву лофт-стиль. Високі просторі приміщення без перегородок, цегляні або бетонні стіни, дерев’яні балки і колони, труби, металоконструкції і склоблоки- ось елементи інтер’єру, властиві стилю лофт. Єдине відкритий простір, зонування за своїми функціями тільки розміщенням меблів, освітленням або елементами декору, так виглядає типове житло в стилі лофт. Зрозуміло, що для втілення цього модного інтер’єру звичайна квартира підходить мало. А ось промислових будівель, цех, склад, горище- це саме те, що необхідно.

Залишається тільки гармонійно об’єднати ці пам’ятники індустріальної архітектури з зовнішнім дизайном сучасних будівель. І в США, і в Європі це завдання успішно вирішується. У відреставрованих будівлях колишніх промислових об’єктів відкриті музеї, галереї, художні майстерні, численні офіси. Багато хто з них переобладнані під житло. У Латвії проблемою використання непрацюючих виробничих приміщень професіонали займаються не один рік. Про це журналісти « Біржового Лідера» розмовляли з аналітиками ріелторської компанії RD Global. Як зауважила її директор Ліана Кочеткова, ці об’єкти користуються попитом і вважаються престижним місцем проживання або комерційного використання.

Нещодавно урядом Латвії був прийнятий закон про територіальному розвитку. У ньому обумовлено, що латвійське Міністерство охорони середовища та регіонального розвитку планує в 2014 році запуск системи TAPIS. У ній будуть представлені дані на всі інвестиційні проекти та земельні ділянки. Таким чином, через Інтернет потенційні покупці отримають вільний доступ до всіх відомостей, необхідним для підбору найбільш відповідного об’єкта.

© 3022 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.