Дачний будинок з мансардою- краща прикраса присадибної ділянки

Дачный дом с мансардой

Літній відпочинок на дачах став традицією давно, ще за часів Російської Імперії. У ті часи володіти дачею вважалося дуже престижно, втім, як і пізніше- в радянську епоху. Правда, тоді відвідування дачі стало вже, швидше, титанічною працею- висадити овочі і коренеплоди, прополоти грядки, зібрати врожай…

Тепер все повертається на круги своя- городяни виїжджають з мегаполісів ближче до природи, свіжому повітрю, квітам і деревам. Але яка ж дача без заміського будиночка ? Будинок повинен вмістити всіх домочадців і домашніх тварин, якщо такі є. Не залишати ж їх на літо в міській квартирі? ! А ще бажано, щоб було місце для гостей, раптом хтось залишиться на ночівлю або приїде на вихідні. В одноповерховому будинку можуть все не поміститися, а двоповерховий будувати витратно. Є чудовий вихід- дача з мансардою. Мансардний поверх- це оптимальний варіант для тих, хто прагне раціонально використовуватися житлові квадратні метри.

Такий проект не тільки функціональний, він дозволить зберегти зовнішню привабливість вашого « затишного гніздечка ». Будинок з мансардою виглядає повітряним і затишним. Зазвичай мансарду використовують для спалень, але там також може розташовуватися кабінет, дитяча або ігрова кімната, тренажерний зал або більярдна.

Багато сучасних брусові будинки мають мансарди. Зводяться компанією Каркасоф будинку з бруса недорого коштують, при цьому якість залишається на висоті. Економія досягається багато в чому за рахунок використання сучасних технологій і матеріалів.

Проектування дачі з мансардою вимагає грамотного підходу. У першу чергу потрібно потурбуватися утепленням і вентилюванням приміщення, що дозволить вберегти крокви несучої конструкції від руйнування і гниття. Якщо дачу планується використовувати не тільки в теплу пору року, але і в холоди, не зайве буде задуматися про теплоізоляцію, яка не тільки збереже тепло всередині мансарди, але і вбереже її від перегріву. Адже це приміщення в прямому сенсі слова знаходиться прямо під дахом.

Для будинку з мансардою не буде потрібно потужний фундамент. Досить і свайно- гвинтового, гвинтові палі купити і встановити дешевше і швидше, ніж відливати армовану стрічку.

Не забувайте і про головне прикрасі мансарди- про вікна. По суті, це навіть і не вікна, а спеціально змодельовані конструкції із застосуванням скла та дерева або пластику. До стеклам пред’являються особливі вимоги- вони повинні не тільки відрізнятися стильним виглядом, але і бути зручними в процесі експлуатації.

Нехай у вашій мансарді буде світло і затишно !

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.