Декінг : терасна дошка з деревинно-полімерного композиту

декинг

Декінг- один з найсучасніших будівельних матеріалів, який чудово поєднує в собі всі позитивні властивості натурального дерева і довговічність полімерів. Він являє собою дошку, що складається з деревинно- полімерних композитів. Дане технічне рішення при виробництві дозволяє використовувати цей матеріал в тих місцях, де деревина швидко приходить в непридатність. Широке застосування він знайшов при облаштуванні відкритих терас, настилів навколо басейнів, спорудженні пристаней і причалів.

Дошка терасна композитна : виробництво та відгуки

При виробництві декинга з ДПК використовуються тільки натуральні і абсолютно безпечні матеріали. Тому ви можете застосовувати його практично повсюдно, не побоюючись за своє здоров’я і здоров’я ваших домочадців. Дане виріб можна використовувати не тільки в приватному, але і комерційному будівництві.

древесно полимерный композит

доска дпк на террасе

декинг террасная доска

Деревно полімерний композит володіє безліччю переваг порівняно зі звичайною деревиною, а саме:

— Вологостійкість. Він не вбирає вологу, в результаті чого не відбувається його набухання і деформація під дією атмосферних опадів;

— Відсутність дефектів і пороків натурального дерева, тобто, повторюючи точну структуру деревини, декінг полімерний позбавлений сучків, смоляних ходів і тріщин;

— Стійкість до ураження грибком, пліснявою, відсутність деструктивних процесів при тривалій експлуатації ;

— Різноманітність колірної гами, фактури, а також можливість імітації практично будь-якого виду дерева.

Декінг терасна дошка покрита спеціальним складом, який перешкоджає ковзанню, що особливо важливо при його використанні поблизу басейнів і водойм.

Декінг терасна дошка, відгуки про нього нас в цьому переконують, не вимагає будь-якого спеціального догляду. Він не горючий, не виділяє при експлуатації неприємних запахів, на ньому не затримуються забруднення, які легко змиваються водою.

Терасна дошка ДПК : укладання та монтаж декинга

Варто сказати пару слів і про способи монтажу цього дивного будівельного матеріалу. Для відкритих терас, альтанок та інших горизонтальних поверхонь використовують два способи укладання : відкритий і закритий.

Відкритий спосіб полягає в монтажі композитного декинга на заздалегідь підготовлені і змонтовані лаги. В якості кріпильних елементів використовуються саморізи, які фіксують дошки до несучим перекриттям.

При відкритому способі не виходить ідеальною поверхні, так як капелюшки від саморізів, навіть при самій якісної маскуванні, все одно можуть зіпсувати зовнішній вигляд підлоги. Тому при проведенні більш якісних ремонтних робіт використовують закритий спосіб монтажу.

Закритий спосіб відрізняється від відкритого використанням при укладанні спеціальних кріпильних пластин зі стійкого до корозійних процесів металу. Попередньо під дані пластини в торцевих поверхнях дошок проробляються відповідні пропили глибиною близько 20 мм.

Сусідні дошки скріплюються меду собою пластинами, які, в свою чергу, прикручуються до несучих лагам. У результаті виходить ідеально рівна поверхня без видимих елементів кріплення.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.