Декоративна фасадна штукатурка : фото, відгуки та технологія нанесення своїми руками ; як проводиться обробка фасаду будинку штукатуркою

штукатурка фасадов

Вирівнювання поверхні стін, закладення тріщин та вибоїн, утеплення і захист і, звичайно ж, декорування будинку відповідно до ваших смаків- всі ці завдання дозволяє виконати штукатурка фасаду будинку. Не варто плутати ремонтну і декоративну штукатурку фасадів. Якщо перша використовується для формування вирівнюючого шару та основи, то друга, по суті, являє собою фінішну обробку. Утворюючи захисний шар, вона одночасно з цим додає будинку колорит і унікальний зовнішній вигляд. Багато в чому це забезпечується широким асортиментом, присутнім сьогодні на ринку фасадних оздоблювальних матеріалів.

Фасадна декоративна штукатурка : силіконова, акрилова, цементна, мінеральна

Погляньмо на кілька видів штукатурки фасадної, фото якої дозволяє повною мірою оцінити різницю між ними.

текстура фасадной штукатурки

штукатурка фасадов

фасадная штукатурка

У вже готовому до вживання вигляді випускається фасадна акрилова штукатурка. Сполучною речовиною в ній виступає водна дисперсія акрилових смол, забезпечуючи, крім усього іншого, відмінну паропроникність. Також цей фасадний матеріал еластичний і стійкий до температурних перепадів. А низька поглощаемость виключає структурність забруднень, завдяки чому поверхня легко очищається.

Самим міцним і найбільш дешевим видом тонкошарових фасадних оздоблювальних матеріалів є мінеральна фасадна штукатурка, своїми руками яку можна отримати з поставляється сухої суміші. Ці характеристики забезпечуються в’яжучими речовинами : цементом або вапном. Дане фасадне покриття також ефективно захищає фасад від цвілі і мікроорганізмів. Варто відзначити і один недолік такого типу фасадної обробки- обмежений асортимент кольорів. Так що для отримання різнокольорових стін доводиться використовувати спеціальну силікатну фарбу.

Одним з різновидів мінеральних є силікатна штукатурка фасаду по утеплювачі. У ній функцію сполучної речовини виконує рідке калієве скло, а купити матеріал можна вже в готовому до застосування увазі. Головним достоїнством силікатів є висока паро пропускна здатність. Саме тому цей фасадний матеріал використовується там, де не може бути використано акрилове покриття. З її переваг також варто відзначити нейтральну електростатічность, завдяки чому поверхня не притягує частинки пилу і бруду, що знаходяться в повітрі.

Штукатурка фасадів по утеплювачі, газобетону, цеглі ; товщина шару і час висихання

Способи штукатурки істотно варіюються залежно від того, з чого побудований ваш будинок. Так, фасадна штукатурка для газобетону повинна захищати фасад від атмосферних впливів і впливів навколишнього середовища. Якщо фасад не поштукатурити, в результаті високої гігроскопічності, атмосферних опадів і температурних перепадів на стінах досить швидко з’являться тріщини та інші ушкодження. Тому для газобетону рекомендується використовувати суміші з хорошими водовідштовхувальними властивостями, а також з високим коефіцієнтом паропроникності. Не менш важливими властивостями є морозостійкість штукатурних сумішей, хороша адгезія до матеріалу підстави і висока міцність на стиск. Цього вимагає, до речі, і фасадний утеплювач під штукатурку.

Для обробки цегляних фасадів випускаються спеціальні сухі суміші з додаванням синтетичних добавок. Зазвичай оштукатурювання виконується в три шари. Найперший шар має товщину до 5 міліметрів і виконується з розчину з великою концентрацією в’яжучого компонента. Фасадна штукатурка по цеглі повинна виконуватися з тим розрахунком, щоб розчин затікав в нерівності і міцно зчіплювався з основою. Другим шаром є грунт. Його товщина залежить від товщини самої штукатурки, але при цьому в один шар має бути укладено не більше 10 міліметрів матеріалу. Третім шаром є накривка. Вона необхідна для отримання фінішної гладкої поверхні. Для цього розчин попередньо просівають, а поверхня ретельно затирають.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.