Дерев’яні двері вхідні (фото) в квартиру, для дому і дачі ; подвійні і утеплені : як вибрати якісні вхідні двері з масиву?

входная деревянная арочная дверь

Вхідні двері є основою безпеки житла, тому питання їх вибору є важливим для кожного. Сьогодні всі сегменти товарів представлені величезною кількістю варіантів, і вхідні дверці не виняток. Одним з найбільш привабливих з практичною сторони питання пропозицій є вхідні двері з дерева. Особливості їх конструкції забезпечують високу шумо-і теплоізоляцію, при якісній обробці експлуатаційний термін служби такої дверець складає близько 50 років. Вони міцні, мають приємний зовнішній вигляд і стійки до впливів навколишнього середовища.

Вхідні двері в квартиру дерев’яні економ-класу з коробкою, вуличні та другий

Вхідні дерев’яні двері економ класу в нашій країні користуються великою популярністю по ряду причин. Вхідні двері з масиву дерева мають гарну міцність, ніколи не іржавіють, як це часто трапляється з металевими дверцятами, і не настільки важкі. Крім того, не забувайте, що дерево саме по собі характеризується відмінними звукоізоляційними і теплоізоляційними характеристиками. Меблі, виконана з натурального дерева, завжди надавала господарям престижності, підкреслювала їх стійкий фінансовий стан. При бажанні дверцята можна прикрасити або оббити.

входная дверь из массива сосны

деревянные входные двери со стеклом

двустворчатая входная деревянная дверь

Вхідні дерев’яні двері з коробкою будуть добре виглядати, якщо за кольором стіни вона контрастна: при білих стінах вибирайте темну дверцята, скажімо, кольору мореною деревини, а при темних- світлу. Віддавати свою перевагу на користь бюджетного варіанту потрібно особливо в тому випадку, якщо передбачаються дві дверцята : вимоги до другої вхідних дерев’яних дверей не настільки суворі щоб витрачати на неї солідні суми. Якщо дверцята планується поставити на якийсь занедбаний або не містить дорогого майна об’єкт, то благоразумней вибрати вхідні вуличну дерев’яні двері низького цінового сегмента.

Дерев’яні вхідні двері з масиву дуба і сосни, двостулкові, фільончасті, зі склом

Елітні вхідні дверцята в більшості випадків роблять на замовлення. Для виробництва дверцят даної категорії використовуються лише кілька порід дерева- дуб, бук і червоне дерево. Всі вони відомі своїми чудовими характеристиками міцності, твердість останнього так і зовсім еквівалентна аналогічному показнику сталі. Елітні вхідні дверцят- це престиж і, перш за все висока якість, що дозволяє експлуатувати їх протягом всього свого життя. Зрозуміло, товар такого розряду є аж ніяк не дешевим задоволенням, але чому ж не зробити собі маленький подарунок, якщо фінансове становище дозволяє ?

Вхідні дерев’яні двостулкові двері доцільно встановлювати на вході в будинок / офіс, де живе / працює велика кількість людей, для виключення можливості утворення тисняви в так звані години «пік ».

Вхідні двері з масиву сосни не відносяться до категорії елітних. Виконані з деревини цієї породи дерева дверці не володіють тими характеристиками міцності, що і, наприклад, вхідні дверцята з бука. Втім, якщо виробник сумлінно робить свою продукцію, двері з сосни прослужать вам довго і надійно, заощадивши при цьому неабияку суму.

Установка вхідних дерев’яних дверей своїми руками : що для цього потрібно?

Взагалі встановити вхідні дерев’яні двері своїми руками не так вже й важко. Тому радимо вам цією справою- воно посильно кожному, хто хоче заощадити гроші на виклику фахівців. Замовляючи дверцята для будинку потрібно пам’ятати про те, що її отвір повинен бути більше, ніж саме полотно. Рекомендована величина зазору між дверною коробкою і проемнимі торцями становить близько двох сантиметрів. При дотриманні даних умов процес монтажу та утеплення входу в приміщення стане легше.

Спочатку необхідно зачистити дверний проріз. Потім можете починати монтаж коробки дверей і розміщувати її поріг по горизонталі. Для визначення правильного кута порожніх нахилу використовуйте рівень. На цьому ж етапі виконується і кріплення порога.

Потім приступайте до установки дверної коробки : встановіть її строго по вертикалі і закріпіть її з боку петель зверху і знизу. Далі прикріпіть петлі і насадити на них дверне полотно. Для підвищеної надійності петлі кріплять до бічній стороні коробки в трьох місцях. При стандартних розмірах двері відстань між її верхньою точкою і положенням дверної коробки складе 30 см, а між низом коробки і кріпленням- 20 см. Не забудьте також, щоб дверці відкривалися в правильному напрямку.

Закрийте двері. Якщо цього не можна зробити без додатка певного зусилля, значить, дверне полотно впирається в коробку. Тоді в місцях і дотику роблять доведення.

Тепер виконується оцінка роботи замку. Зафіксуйте дверну коробку з боку замкового механізму. Якщо замкове пристрій і дверне полотно встановлені належним чином, можете починати установку коробки дверцята. Зазор між прорізом і дверним полотном необхідно залити монтажною піною, надлишки якої після її висихання слід обрізати. Таким чином, ви отримуєте двері вхідні дерев’яні утеплені надійним засобом.

© 6932 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.