Дерев’яні вхідні двері з масиву сосни, дуба, вільхи, ясена, бука, і також двері міжкімнатні з масиву дерева

двери из массива

Двері є початком будь-якого приміщення. Чи буде це вхідні двері або міжкімнатні дверцята в житлову кімнату, кухню, кабінет або вітальню, вона повинна не тільки відповідати обраному стилю інтер’єру, а й доповнювати його. Дерев’яні двері з масиву будуть гідним елементом інтер’єру, що надає йому благородства і дорожнечі. До числа їх головних переваг слід віднести екологічність, здоровий мікроклімат в будинку, довговічність, надійність, естетичність зовнішнього вигляду і відмінні тепло- і звукоізоляційні показники.

Вхідні двері з масиву дуба, сосни, вільхи, ясена та бука

Дверцята, виконані з масиву дуба, коштують дорожче всіх інших, крім, мабуть, тільки червоне дерево, але це вже дуже рідкісні, елітні двері з масиву. І їх висока вартість заснована на великій кількості переваг перед іншими породами дерев. Вони надзвичайно міцні, довговічні і практично не потребують догляду (єдине, що потрібно робити- періодично протирати їх спеціальним розчином). Є, однак, одна обставина, яка може додати чимало турбот власнику дверей міжкімнатних з масиву дуба- коли при виробництві застосовувалася деревина низької якості або була порушена технологія виготовлення. Так що при виборі дверцята з дуба потрібно бути максимально уважним.

арочные двери из массива дуба

входные двери из массива со стеклом

массивные двери с элементами ковки

Експлуатаційні показники міжкімнатних дверей з масиву сосни (рівно як і вхідний) багато в чому залежать від старанності дотримання технологічного процесу. На даний момент більшість виробників використовує дві технології виробництва : з цільної дошки сосни (традиційну) і засновану на використанні клеєного масиву сосни (нову). Перша є більш витратною, а друга, відповідно- більш дешевою. Але, як ви розумієте, тут є якась заковика, і ось у чому справа: клеєний масив вносить досить серйозні корективи у зовнішній вигляд самих дверцят, більше того, на деяких ділянках бувають різні відтінки. Як наслідок- ефект нерівномірності кольору, не особливо радує око. Тому, вибираючи дверцята, обов’язково запитайте у продавця про метод виробництва сподобалася моделі, але краще все ж довіритися власним очам- вони не обдурять.

Якщо жоден з вищенаведеного варіантів вас не вразив, зверніть свій погляд на двері з масиву вільхи, яка, як і дуб, відмінно протистоїть впливу вологи, завдяки чому термін служби таких дверцят значно збільшується. Вільха вважається універсальним матеріалом : вона легка, м’яка, легко ріжеться, слабо коробиться і добре полірується. Колір дверей з масиву дерева вільхи може варіюватися від блідо-жовтого до насичено коричневого з відтінками червоного.

Ясень- одна з порід, що успішно використовуються для виготовлення дерев’яних дверцят. Це дуже в’язка, гнучка і пружна порода дерева, але його головна особливість- неймовірна твердість (за цим показником дана порода обходить навіть дуб), тому якщо ви ще не бачили цінників на двері з масиву ясена, то не дивуйтеся- вони дійсно того варті. Колірна гама може змінюватися від блідо-рожевого до бордового, майже коричневого.

Двері з масиву бука є досить рідкісним варіантом, бук сам по собі- вельми важкодоступна порода, що росте в нашій країні лише в декількох регіонах. Що стосується їх експлуатаційних показників, то тут все відмінно : красива фактура, стійкість до механічних пошкоджень, вони слабо реагують на вологе повітря і легко піддаються реставрації. Палітра кольорів обмежується трьома відтінками : горіховим, венге і білим з патиною.

Елітні двері дерев’яні з масиву міжкімнатні під старовину

Якщо ви виконуєте ремонт будинку / квартири з метою створити елітний інтер’єр, значить, дріб’язковий вам не належить, особливо, якщо мова йде про міжкімнатних дверях з масиву. У вашому випадку потрібно віддати перевагу пропозиціям елітного характеру. Двері, що відносяться до даної категорії, виготовлені з цінних і дорогих порід деревини, унікальні за зовнішнім виглядом, мають вишуканий декор (інкрустація, ручне гравіювання, інтарсія, різьба, маркетрі, об’ємні картинки) і, зрозуміло, якісно виконані. Все це буде підкреслювати не тільки ваш вишуканий смак, що, втім, теж важливо, а й авторитетний фінансовий статус.

© 6936 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.