Дерев’яні жалюзі- стильне оформлення вікон

деревянные жалюзи - стильное оформление окон

Для тих, хто любить природне тепло і красу натурального дерева, ідеально підійде нестаріюче і тому завжди стильне оформлення вікон за допомогою дерев’яних жалюзі.

Дерев’яні жалюзі стануть чудовим захистом від кримських сонячних променів і одночасно розкішним декоративним елементом. Вони прикрасять вікна квартири і заміського будинку, каюту яхти і внутрішній дворик, гармонійно впишуться в інтер’єр зимових садів і альтанок. Ці легкі і красиві вироби з неповторним запахом дерева стануть незамінним засобом створення затишку і відновлення сил.

Більш висока вартість виробів цілком виправдана їх достоїнствами :

універсальністю застосування, яку дає легкість конструкції;

ефективністю захисту від сонця і хорошою регулюванням світлового потоку ;

стильним і дизайном і респектабельністю ;

перевагами натурального дерева.

Природні відтінки дерев’яних жалюзі притягують погляд природною красою матеріалу і в той же час не є нав’язливими. Це дозволяє використовувати їх практично в будь-якому інтер’єрі. Вони добре поєднуються з паркетом і бамбуковим покриттям, усіма видами плитки та ламінату.

Рулонні штори з бамбука і дерев’яні жалюзі дають прекрасне затінення і добре регулюють освітленість кімнати. Зрушуючи догори, вони повністю відкривають отвір і не перешкоджають огляду.

Догляд за жалюзі з дерева гранично простий. Потрібно витирати вологою серветкою пил і періодично пилососити полотно і карниз. Можна використовувати спеціальні засоби для полірування й небажано встановлювати дерев’яні системи без спеціальної обробки в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Дерев’яні жалюзі зберегли з давніх часів і перенесли в наші дні своє головне призначення- збереження конфіденційності. Правильно відрегулювавши кут повороту ламелей, ви забезпечите однаково гарне проникнення світла в приміщення і захист від цікавих. Спекотного кримським влітку штори з дерева допоможуть краще зберегти прохолоду, а взимку- зберегти дорогоцінне тепло.

Зовсім інший, але не менш стильний дизайн створюють бамбукові римські штори. Вони здатні утворити комфортний простір для відпочинку і роботи тих, хто любить природний вигляд бамбука і пов’язану з ним енергетику творчого зростання. Бамбукові штори нагадують плісировані. Їх полотно піднімається, утворюючи мальовничі складки класичних штор. Подібний декор вікна підкреслює розкіш дорогих інтер’єрів і підходить до масивної класичних меблів.

Установка бамбукових римських штор займає у справжніх майстрів мінімальний час, виконується грамотно і акуратно. Прикладом такої компанії може служити фірма «Новий Дім » в Криму, яка займається продажем і установкою сонцезахисних систем в Сімферополі (сайт jalyzi.com.ua). Якщо в будинку живуть маленькі діти, багато хто вибирає саме бамбукові жалюзі, які легше дерев’яних, більш зручні в управлінні і різноманітні по дизайну.

Цінителі натуральних матеріалів роблять правильний вибір, віддаючи перевагу стильний і оригінальний декор вікон, який створюють вишукані римські штори з бамбука і нестаріючі дерев’яні жалюзі з їх первозданною красою і енергетикою життєвої сили.

Пом матеріалами сайту НОВИЙ ДІМ

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.