Дитячий спортивний комплекс для дому

Детский спортивный комплекс для дома

Щоб Ваша дитина росла спритним, сильним, здоровим, веселим, йому потрібні не тільки правильне харчування і гігієна, а й рух!

Як тільки малюк навчиться перевертатися, його не зупинити : він весь час кудись повзе, дереться, а потім- тупає, біжить! Рухатися для дітей так само необхідно і природно, як дихати, так як рухова активність допомагає малюкам міцніти і розвиватися. Тому потрібно забезпечити дитині можливість бігати, стрибати, лазити- причому не тільки в гарну погоду на вулиці, але регулярно, щодня, при будь-якій погоді. Яким чином ? Можна записатися у спортивну секцію, але такий варіант підходить для діток років з 4-5, вимагає постійного вкладення фінансів і не для всіх зручний. Вирішити питання простіше і з максимальним комфортом допоможе дитячий спортивний комплекс для дому- тоді доступ до спортивних снарядів буде забезпечений цілодобово і в будь-який сезон, а на щоденні заняття не потрібно купувати абонемент.

Дитячий спортивний комплекс для дому- це два в одному : поєднання спортивного куточка і дитячого майданчика в мініатюрі. Навіть не 2-в- 1, а, можна сказати, 10-в- 1 ! Тим і чудовий дитячий спортивний комплекс для дому, що на малій площі уміщається безліч спортивних снарядів.

Вам не доведеться купувати окремо гойдалку, шведську стінку, встановлювати турнік у дверному прорізі- дитячий спортивний комплекс оснащений усіма цими снарядами, і не тільки! Ну хто з діточок не мріяв кататися на гірці прямо вдома? Будь ласка! Ребятенок обожнює лазити по канату і рукоходів- ось і вони, в наявності!

Але саме чудове- навіть не кількість спортивних снарядів, а те, як організовано їх проживання. Дитячий спортивний комплекс влаштований за принципом 3D- це єдина конструкція, елементи якої пов’язані між собою : з каната дитина, що не спускаючись на підлогу, може легко перейти на рукохід ; по ньому дістатися до гірки і з’їхати вниз ; зі шведської стінки потрапити на турнік, а звідти спуститися за допомогою каната або кілець… А якщо трапиться впасти- внизу є пружний гімнастичний мат, який пом’якшить і убезпечить приземлення. І поруч обов’язково повинен знаходитися дорослий!

Діти в захваті від такого лазіння, немов у джунглях! «Подорожі» по спорткомплексу дуже корисні не тільки для фізичного, а й для інтелектуального розвитку, оскільки відмінно розвивають просторове мислення.

Різні моделі дитячих спортивних комплексів для дому призначені для діток різного віку : є дитячі домашні спорткомплекси від року, є і для старших хлопців. Вибирайте відповідний, і нехай заняття завжди будуть на радість і на користь!

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.