Дизайн інтер’єру спальні

диз спальни

Серед усіх кімнат у будинку, мабуть, саме до дизайну спальні ми ставимося найбільш вимогливо. Адже спальна кімната- це місце, де ми відпочиваємо після робочого дня, залишаємося наодинці з собою. Тому дизайн інтер’єру спальні повинен максимально сприяти ефективному отдиху.Одін з найважливіших питань при цьому- правильно підібрати і розставити меблі. Якщо габарити спальні дозволяють, краще всього придбати комплект меблів для спальні, елементи якого будуть виконані в одному стилі і одному колірному рішенні. Але якщо ви ставитеся до числа людей, для яких важливі деталі, напевно, кожну деталь інтер’єру ви захочете вибирати окремо. Керуйтеся при цьому головним правилом- меблі в спальні не повинна займати весь вільний простір і створювати відчуття захаращення. Сучасний дизайн спальні прагне до мінімалізму.

Після придбання меблів потрібно подумати про організацію освітлення в спальні. Це кімната, в якій можна собі дозволити відмовитися від основного освітлення, тому що яскраве світло в спальні недоречний. Самий підходящий варіант- разноуровневое освітлення. На стіни можна повісити бра, виконані з матового скла, на тумбочці поставити настільні світильники, вкриті абажуром. Популярними останнім часом стали галогенні світильники, вмонтовані в стіни або стелю.

Рекомендації за колірним рішенням для спальні здаються недоречними, адже колірні переваги у кожного свої. Однак враховуйте, що зелені, блакитні і бежеві тони сприяють релаксації.

Дизайн маленьких спалень вимагає ще більш уважного ставлення, адже в цій кімнаті потрібно розмістити всю необхідну меблі і не втратити при цьому вільний простір. Якщо ви хочете, щоб в спальні був присутній шафа, віддайте перевагу вбудованою або кутовий моделі з розсувними дверима. Добре, якщо фасади в шафі будуть оформлені великими дзеркалами, це допоможе візуально збільшити простір.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.