Дизайн кухні-їдальні-вітальні ; гарний інтер’єр кухні, суміщеної з їдальнею на фото

фото кухни столовой

Красива кухня, їдальня, вітальня є невід’ємною частиною будь-якого житла. Від їх влаштування, зручності, правильного розташування меблів та аксесуарів залежить якість приготування, прийому їжі, а також загальний затишок в домі. Однак багато людей досі не надають внутрішньому оформленню даних приміщень належної уваги, і абсолютно даремно. Поговоримо ж більш докладно про облаштування цієї території, причому з точки зору не тільки функціональності обстановки, але і максимальною привабливості інтер’єру і внутрішнього оздоблення.

Планування кухні-їдальні з барною стійкою: меблі, штори, шпалери, столи для кухні-їдальні-вітальні

Перш за все, хочеться сказати, що до дизайну кухні суміщеної з їдальнею вдаються при нестачі вільного простору в житловому приміщенні. Це може бути квартира хрущовської планування, або просто квартира, що складається всього з однієї житлової кімнати та кухні. При необхідності суміщення кухні та їдальні існує потреба в розмежуванні загального простору на різні функціональні зони.

фото кухни в хрущевке

кухня с барной стойкой

кухня совмещенная со столовой и гостиной

Головна частина нашого простору- зона приготування їжі. Тут необхідно розташувати всі елементи для комфортної готування, а саме: варильну поверхня, духова шафа та іншу супутню техніку. В обов’язковому порядку має бути присутня робоча поверхня для нарізки продуктів, сервірування страв. Якщо вписати в інтер’єр барну стійку, вийде стильна і сучасна кухня їдальня- фото це наочно підтверджує.

Наступна зона- зона прийому їжі. Тут без обіднього столу і декількох стільців за кількістю членів сім’ї просто не обійтися. Бажано дану територію при плануванні кухні їдальні якось відгородити від зони приготування їжі. Дуже часто для цих цілей використовуються ширми, а також різного роду перегородки.

Весь інтер’єр кухні їдальні, кухонний гарнітур і супутня меблі повинні бути виконані з сучасних гігієнічних матеріалів, що легко піддаються чистці і миття. Це ж стосується робочих поверхонь, а також покриттів для підлоги, стін, стелі. Упор необхідно робити на компактну функціональну меблі та вбудовану побутову техніку. При дефіциті вільно простору в інтер’єрі повинні переважати світлі тони, це стосується, перш за все, штор і шпалер, а в обстановці повинні бути присутніми скляні і дзеркальні поверхні.

Нестандартний інтер’єр кухні-їдальні в дерев’яному будинку і хрущовці

Навіть якщо ви не маєте достатнім місцем в невеликому дерев’яному будинку або малогабаритних квартирах (хрущовках), завжди є шанс перетворити ваш дизайн кухні їдальні.

У дерев’яному будинку, наприклад, за наявності відповідної обстановки, що містить безліч елементів і виробів з дерева, можна також кухонне, столова та гостьовий простір витримати в даному стилі, не поплатившись при цьому функціональністю і комфортом.

У дизайні кухні їдальні чудово виглядають гарнітури з масиву натурального дерева, а стільниця з натурального каменю, як варіант оформлення робочої поверхні, просто створена для даної обстановки.

У малогабаритних квартирах, природно, головна проблема- брак вільного простору. Якщо у вас є всього декілька вільних квадратних метрів, нерозумно говорити про якесь зручність і функціональність, створюючи при цьому унікальний інтер’єр кухні їдальні вітальні. Однак не варто відразу впадати у відчай.

Стиль «мінімалізм»- ось що нас врятує в даній ситуації. Мінімальний перелік необхідного багатофункціонального кухонного обладнання в комплексі з компактною меблями, і тісноти- як не бувало. А якщо ще й додати трохи фантазії в плані оформлення простору світлими тонами і компактній меблями, то обстановці в хрущовці зможуть позаздрити навіть власники просторих квартир і особняків.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.