Дизайн пластикових вікон

диз ок

Роль вікон у дизайні інтер’єру кімнати складно переоцінити. Правильно оформивши вікна, можна регулювати кількість світла в приміщенні, позбутися непривабливого пейзажу за вікном, зробити інтер’єр особливим.

Дизайн вікон в кімнаті залежить від їх розмірів, а також вимог інтер’єру приміщення. За допомогою фарбування рами в білий колір, маленьке вікно буде здаватися більше своїх реальних розмірів. Власникам кімнат з невеликим вікном варто відмовитися від складних драпіровок і пишних фіранок. Мінімум тканин спокійних тонів. Краще рішення для дизайну маленького вікна- римські жалюзі. Щоб вирівняти пропорції вузького вікна, повісьте на нього горизонтальні жалюзі.

Оригінальний дизайн великих вікон може бути створений за допомогою нехитрих прийомів- ненав’язлива драпірування, тканина з великим привабливим малюнком або довгі жалюзі для любителів суворо стилю.

Пластикові вікна у багатьох з нас, напевно, асоціюються зі стандартною формою і не представляють ніякого інтересу з точки зору створення оригінального дизайну. Однак сучасні технології давно зробили кілька кроків вперед, і сьогодні дизайн пластикових вікон відрізняється набагато більшою розмаїтістю, ніж раніше. У вікні вашої мрії можуть поєднуватися різні геометричні форми- його верх може бути закруглений у вигляді арки, а нижня частина мати прямокутну форму. Відповідно до ваших вимог фахівці можуть виготовити вікна трапецієподібної, трикутної та інших хитромудрих форм. ПВХ- профіль може бути зварений і нарізаний абсолютно під будь-яким кутом. Для того щоб внести різноманітність у колірне рішення пластикового вікна, можна використовувати кольорові плівки або покрити його поверхню призначеним для цих цілей лаком.

Головне- не бійтеся фантазувати і ділитися своїми побажаннями з дизайнером. Раптом він стане тим чарівником, який зможе втілити одне з ваших мрій в життя?

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.