Доріжка з тротуарної плитки

тротуар

До облаштування заміського ділянки ми ставимося з особливим трепетом, адже саме сюди ми приїжджаємо, щоб відпочити від міської суєти, стикнутися з природою, почути тишу.

Особливе місце для відпочинку на дачі- це сад. Тут можна прогулятися і відпочити в кріслі. Тому важливо, щоб сад був не тільки засаджений плодоносящими деревами, але й добре організований для відпочинку. Один із способів облагородити ваш садову ділянку- укласти на ньому доріжки з плитки. Доріжка з тротуарної плитки виглядає гідно і, що важливо, не вимагає специфічних умінь і може бути виконана власними сіламі.Какую плитку вибрати для вашої ділянки ? Тротуарні доріжки з плитки бачив кожен житель міста, але чи підходить плитка, використовувана при укладанні тротуару для облаштування доріжок в саду ? Перше, чим потрібно керуватися при виборі плитки- особливості мікроклімату тій частині саду, де буде розташовуватися доріжка. Особливого підходу вимагає вибір матеріалу, з якого буде зроблена плитка, якщо ця ділянка саду відрізняється підвищеною вологістю.

Сюди ні в якому разі не підійде гладка плитка, т.к. вона буде слизькою при сирій погоді і прогулянка по такій доріжці може закінчитися травмою. Цегляна плитка в умовах підвищеної вологості швидко втрачає свій привабливий зовнішній вигляд і набуває сіро-зелений відтінок. У таке місце найкраще впишеться плитка, виконана з натурального каменю. Підвищеною твердістю і стійкістю до фізичних навантажень володіє керамограніт, завдяки чому плитка, виконана з цього матеріалу, також користується попитом у дачників.

При наявності бажання плитка для доріжок може бути виготовлена самостійно. Для цього знадобляться пластмасові форми потрібного розміру і бетонна суміш, яку після наповнення форми необхідно рівномірно утрамбувати. Після витримки протягом 48 годин (при температурі не вище 12 С), плитка готова до використання.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.