Дренажний насос для брудної води : пристрій, відгуки і вибір дренажного насоса або помпи для каналізації та колодязя

дренажный насос для грязной воды

Водовідвідного устаткування є кілька типів: дренажні насоси для каналізації та насоси для стічних вод без зважених домішок і жирів. Основною відмінною рисою є робоча камера обладнання, яка може бути обладнана ножами для роздрібнення фекалій або ні.

Дренажні насоси для води, не комплектуються ними на увазі їх непотрібності при перекачуванні відносно чистої води без великих часток землі або сміття. Для оптимального вибору обладнання потрібно розташовувати такими даними як : висота вертикального підйому, якість перекачується рідини і потрібна продуктивність. Саме за цими трьома критеріями можна правильно вибрати насос для дому, дачі і вашого бізнесу.

Погружной дренажний насос з вбудованим поплавком : будову та принцип роботи

Дренажний фекальний насос опціонально може комплектуватися електронним поплавком, який автоматизує роботу устаткування. Принцип роботи його дуже простий, коли яма або ж інший резервуар наповнився на задану висоту (вона регулюється при монтажі насоса) поплавок переміщується з горизонтального положення у вертикальне і кулька знаходиться усередині перекотившись, замикає контакт подачі живлення. Після того як агрегат виконає своє завдання, поверхнева його частина повернеться в своє початкове положення і розімкне ланцюг електропостачання.

схема работы дренажного насоса

насос для дренажа на участке

погружной дренажный насос

Дренажний насос з поплавком також може комплектуватися, додатковим датчиком гранично низького рівня води, який запобіжить виходу з ладу обладнання у разі поломки або протечки поплавка.

Пристрій такого обладнання не в чому відрізняється від своїх побратимів, ось тільки охолодження двигуна здійснюється за рахунок перекачується рідини, температура якої не повинна перевищувати 35 градусів Цельсія. Рада рестораторам і кафетеріїв не економте на жироуловлювачі, так як підвищений вміст жирів у воді негативно впливає на роботу насоса, забиваючи робочу камеру. Чищення і заміна така роду обладнання може сильно вдарити по кишені.

Помпа дренажна, насосна станція і фекальний насос : як вибрати якісне обладнання ?

Як вибрати дренажний насос професійно ? Ось перед яким питанням стоїть споживач при здійсненні такої покупки. Тут не потрібно кидається в крайнощі, і набувати дуже дорогі або дешеві варіанти. У першу чергу потрібно зрозуміти, де даний агрегат буде використовуватися : промисловість, ресторанний бізнес або ж побутовий сектор.

Якщо він встановлений на виробництві, то робоче колесо насоса має бути виконане з нержавіючої сталі, з причини того що рідина перекачується даними агрегатом в основному агресивна, тобто викинута після певного процесу, наприклад охолодження робочого механізму. У такому випадку нержавіюча сталь більш стійка до агресивного середовища, ніж інші матеріали.

Власникам столових общепита або інших аналогічних закладів не варто економити на покупках даного роду. Першим і важливим чинником є потреба у великій продуктивності насосного вузла. Тому й ресурс його повинен бути тривалим від 5000 до 10000 мото / годин, які можуть дати виробники із середньою і високою вартістю.

Побутове застосування менш педантична, тому при виборі насоса вам варто тільки запитати продавця про наявність мінімальної річної гарантії від виробника, цього буде цілком достатньо.

Дренажний насос поверхневий як один з видів винятку має більш дорогу ціну, але дуже простий в обслуговування. Рекомендована зона застосування- викачування рідини з глибини до восьми метрів, наприклад з підвалів або будь-яких важкодоступних місць, куди можна протиснути тільки шланг.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.