Двері гармошка : складні і розсувні двері гармошка, фото, відгуки та установка своїми руками

двери гармошка

Рішення, що дозволяють оптимізувати простір в квартирі або будинку, стають все більш популярні серед наших співвітчизників. І складні двері гармошка якраз відносяться до такого типу виробів. Як нескладно здогадатися з назви, головним їх відмінністю від звичайного полотна є механізм відкривання- закривання. Складено міжкімнатні двері гармошка не використовують петлі. Замість цього вони складаються в акуратну гармошку, звільняючи місце для проходу, і при цьому не мешаясь і не зачіпаючи навколишніх предметів інтер’єру, що є досить поширеною проблемою звичайних дверей.

Двері гармошка міжкімнатні пластикові, дерев’яні, з МДФ і ПВХ : з чого виготовляється розкладна двері гармошка ?

Гармошка являє собою нескладну конструкцію, що складається з декількох невеликих по ширині панелей, скріплених між собою. Крайню панель фіксують на одвірку, а на протилежну сторону встановлюють ролик, що рухається по рейці, який, у свою чергу закріплений у верхній частині косяка. Дивлячись на міжкімнатних дверей гармошка фото, цей рейок побачити не можна, що, втім, справедливо і для реального погляду з боку. У закритому чи відкритому положенні конструкція фіксується за допомогою стопорів. А використання підшипників забезпечує легкість і безшумність при складанні і розкладанні полотна.

дверь гармошка в гардеробной

деревянные двери гармошка в гостиной

пластиковая дверь гармошка

Найбільш поширені сьогодні розсувні двері гармошка пластикові і дерев’яні. Втім, в окремих випадках панелі можуть виконуватися навіть зі штучної шкіри. Що стосується секцій, вони можуть бути цільними, або заскленими. Взагалі, як і у випадку з традиційним полотном, конструкції можуть випускатися в безлічі забарвлень і з масою варіантів обробки- все це визначають виробники і замовники. Так чи інакше, не варто думати, що двері міжкімнатні гармошка дерев’яні або пластикові служать набагато менше звичайного полотна. Звичайно, їх зносостійкість не так висока через великого числа рухомих елементів, але при акуратному використанні вони прослужать не один рік. А використання якісних матеріалів при виготовленні складаються панелей забезпечить їх привабливий зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Як зібрати розсувні двері міжкімнатні гармошка, і як встановити двері гармошку на кухню?

Монтаж двері гармошка починається з акуратною збірки входять в комплект пластин, якщо конструкція, звичайно, поставляється не в зібраному вигляді. У більшості випадку пластини з’єднуються за допомогою стрижня, а їх число безпосередньо залежить від ширини вашого дверного отвору. Після з’єднання всіх пластин в єдине полотно з його правого боку закріплюється бічна замкова панель, а з протилежного- бічна фіксує панель. Обидві панелі монтуються до полотна за допомогою планок, які, в свою чергу, фіксуються стопорами. Зробивши це, можна встановлювати бігунки. Кріплення починається від замкової панелі і здійснюється через одну пластину. На завершення на бічну замкову панель розсувних дверей гармошка з дерева або пластику монтується магнітний замок.

Тепер можна вирізати напрямні. Розмір верхньої направляючої повинен відповідати дверного отвору, тоді як бічні напрямні дверей повинні бути на 25 міліметрів коротше його висоти. Кріплення направляючої спочатку здійснюється за допомогою одного шурупа. Ця чорнова фіксація необхідна для зручної установки роликів. Після вставки в паз всіх роликів рельсу вирівнюють вздовж отвору і міцно фіксують шурупами. Наступний етап монтажу розсувних дверей гармошка на кухню- кріплення шурупами бічних напрямних. Потім бічну фіксуючу панель за допомогою спеціальної кліпси закріплюють в одній стороні, а на іншій- друга частина магнітного замка за допомогою шурупів. Таким чином, установка дверей гармошка цілком може бути виконана своїми руками і для цього не потрібно будь-якого спеціального обладнання.

© 6920 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.