Двері міжкімнатні розсувні, їх види і дизайн; які бувають зсувні двері: дзеркальні, скляні, дерев’яні; підвісні і касетні

Нові матеріали і технології дозволяють нам робити повсякденне життя комфортніше. Багатий вибір на ринку будівельних матеріалів, дає можливість не тільки оформити своє житло красиво і оригінально, але і більш практично використовувати доступні квадратні метри. Одне з оптимальних рішень для збільшення корисної площі і зонування приміщень сьогодні можна сміливо назвати зсувні міжкімнатні двері. Такі конструкції стрімко набирають популярність. По-перше, вони стали доступнішими і дешевше. По-друге, сучасна фурнітура та кріплення зробили їх більш надійними і практичними. А по-третє, нові оздоблювальні матеріали дозволили виробникам створювати моделі просто вражають своєю красою.

Дзеркальні розсувні двері для вбиральні: одностулкові і двостулкові

Дзеркальні розсувні двері для вбиральніСучасні розсувні двері, фото яких можна побачити в галереї, можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, матеріалом з якого вони виготовлені, призначенням і розміром. Найбільш затребувані такі конструкції на сьогоднішній день — для вбиралень. У першу чергу це пов’язано з невеликою площею типових спалень, та й таке рішення вже стало звичним.

Для гардеробних зазвичай встановлюють прямі або радіальні засувні двері з двох і більше стулок, що відкриваються наїжджаючи одна на іншу. Саме таке рішення дозволяє забезпечити максимальну величину вільного отвору і віднімає мінімум площі. Якщо гардеробну влаштовують в ніші або коморі, то краще поставити одностулкові розсувні двері.

Можуть використовуватися моделі з самих різних матеріалів: скло, пластик, дерево, МДФ, ламіноване ДСП та інші. Дуже популярні дзеркальні двері, так як помагают вирішити відразу дві проблеми — візуально збільшують простір і дозволяють обійтися без додаткового дзеркала в повний зріст. Крім цього такі рішення дуже красиві і незвичайні і можуть бути декоровані в різних техніках.

Оригінальні висувні двері в інтер’єрі: на кухню, на балкон і в кімнату

Оригінальні висувні двері в інтер'єріАле не тільки в спальні можуть використовуватися сьогодні розсувні міжкімнатні двері, відгуки показують, що вони зручні для кухні, дуже стильне і «світле» рішення для балкона і багатьох інших житлових приміщень.

Це відмінне спосіб зонування, який досить прозорий і «легкий», щоб не перевантажувати інтер’єр. Наприклад, сьогодні досить часто в типових квартирах з метою збільшення корисного простору забирається цегляна перегородка у вітальню і на її монтують розсувні двері в стіну шириною. Такий прийом дозволяє відокремити кімнату від коридору або при бажанні залишити прохід майже повністю вільним.

Розсувні двері на кухню також часто виручає власників типових квартир, які до цього були змушені знімати старі, оскільки полотна з кухні і з санвузла постійно заважали один одному. Якщо виготовити стулки зі скла або пластику, то таке рішення ще й полегшить прибирання, тому що ці матеріали не вбирають запахи і не бояться навіть самих складних забруднень.

З появою на вітчизняних ринках склопакетів, стало можливо встановити розсувні двері на балкон. Вони забезпечують достатній захист від холоду в наших широтах і суттєво збільшують рівень природного освітлення. Крім іншого, такі моделі набагато красивіше стандартних пластикових.

Неозорі горизонти для можливостей зонування відкривають двері міжкімнатні висувні. З їх допомогою легко відокремити зону купання у ванній, спальне місце від ігрового в дитячій, або робочу зону у вітальні.

Сьогодні розсувні двері можуть мати кілька конструкцій кріплення. Найбільш поширена — двухполозная. У цьому випадку напрямні розташовані вгорі і внизу прорізу. Але при цьому нижня рейка залишається видний. Естетичніше виглядають підвісні двері, коли кріплення розташовані тільки вгорі. Але такі моделі не можуть забезпечити необхідну звукоізоляцію, і по довговічності поступаються першим конструкції.

Сьогодні набирає популярність просте в монтажі і довговічне рішення — касетні двері. Це закрита конструкція, в якій одна стулка, заїжджає в іншу. Частково вони нагадують розсувні двері, які відкриваються в паз в фальшстену.

Двері скляні розсувні з оргскла і стеклокомпозита, вітражні, з фотодруком

Двері скляні розсувніНезважаючи на великий вибір і різноманітність, найефектніші розсувні двері — скляні. Вони створюють особливе відчуття легкості і чистоти в приміщенні.
Скляні розсувні двері міжкімнатні фото різних прикладів наведені на сайті, можуть бути декоровані з використанням найновіших і незвичайних технологій. Так, тоновані, дзеркальні моделі вже давно стали буденними. Втім, піскоструминної розписом сьогодні теж складно здивувати. А ось вітражні двері і полотна в техніці фьюзинг — поки новинка. Таке рішення обійдеться недешево, але дозволить наповнити кімнату чарівною грою різнокольорових сонячних зайчиків. Це просто чудово красиво. Недарма вітражами раніше прикрашали палаци та храми.

Дуже цікаві рішення в дизайні пропонують двері з фотодруком. Вони можуть не просто візуально розширити простір, а повністю його змінити на краще. Глянсова поверхня ідеально підходить для створення ефекту об’ємності.

Звичайно, і сьогодні прогрес не стоїть на місці. Однією з новинок серед матеріалів для розсувних дверей можна назвати стеклокомпозіт. Ця унікальна розробка використовувалася у військовій галузі. За своїми якостями вона поєднує міцність металу і стійкість до різних агресивних впливів, як у пластика.

© 3406 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.