Двері розсувні своїми руками : система, пристрій, механізм, виготовлення, кріплення і установка розсувних міжкімнатних дверей (відео)

установка раздвижных дверей

Серед тих, хто бажає створити оригінальний і нетривіальний інтер’єр досить популярним рішенням є система розсувних дверей. Такі конструкції можуть здатися досить складними, але насправді при її розборі можна переконатися, що механізм для розсувних дверей цілком простий, і виготовити розсувні двері з його застосуванням цілком реально своїми руками. Вони дозволять заощадити простір, забезпечивши більш ергономічне його використання. Крім того, дані конструкції, розділяючи приміщення, створюють ілюзію цілісності інтер’єру, завдяки чому господарі і гості почувають себе більш затишно і комфортно.

Розсувні системи для міжкімнатних дверей: як зібрати конструкцію ?

Вирішивши виконати установку розсувних дверей своїми руками необхідно, насамперед, визначитися з її системою. Між собою вони, здебільшого, розрізняються тільки зовнішнім виглядом. При цьому принцип дії та основа конструкції завжди залишається колишньою. Так що вибір залежить тільки від особистих уподобань господаря житла.

установка раздвижных дверей

механизм для раздвижных дверей

схема установки задвижной двери

Конструкція розсувних дверей являє собою систему, що включає роликовий механізм, направляючі і дверне полотно. Роликовий механізм встановлюється на двері, а самі ролики пересуваються по напрямних, закріпленим над дверним отвором. Залежно від виду система може включати від двох до чотирьох, і навіть більшу кількість роликових механізмів. Це ж стосується напрямних і дверних полотен. Крім цього в конструкцію входять лиштви, добори, фурнітура та декоративні панелі, що використовуються для закриття самого механізму.

Серед існуючого сьогодні різноманіття виділяють такі типи конструкцій:

купе ;

Каскадні ;

гармошка ;

Одно-, двох-, трьох-і четиристворчаті ;

Радісно.

Очевидно, роликовий механізм і напрямні повинні бути підібрані виходячи з типу конструкції і матеріалу полотна. Пояснюється це різною вагою систем і, відповідно, різної створюваної навантаженням. Наприклад, якщо порівнювати двостулкові скляні моделі і одностулкові розсувні міжкімнатні двері, механізм для другого може бути більш простим і легким через істотно зниженого ваги. Від направляє і роликового механізму безпосередньо залежить надійність конструкції, так це потрібно враховувати, якщо ви хочете отримати стійке і надійне рішення.

Монтаж розсувних дверей (відео): виробляємо установку своїми руками

Після того як ви визначилися з конструкцією, варто дізнатися як зробити двері міжкімнатні розсувні своїми руками. Це допоможе заощадити чимало коштів, а якість виконання при цьому буде залежати тільки від вас і при бажанні воно буде максимально високим.

Насамперед виконується розмітка для напрямних, причому мітки повинні бути строго горизонтальними, так як в іншому випадку після монтажу полотно буде мимоволі відкриватися або закриватися. Після цього напрямна монтується по лінії таким чином, щоб остання була внизу. Установки розсувних дверей відео дозволить вам зрозуміти, як саме потрібно діяти на даному етапі.

Наступна стадія- установка кріпильного болта всередину роликової каретки і заведенням роликового механізму всередину направляє. При використанні одностулкової конструкції буде достатньо двох роликів. Скоби для роликів кареток встановлюються зверху дверного полотна. Варто відзначити, що для скляних моделей використовується дещо інший спосіб кріплення, що передбачає застосування двох металевих лап, між якими затискається скло.

Отже, щоб дізнатися, як встановити розсувні міжкімнатні двері, вам залишається ознайомитися з процедурою монтажу дверного полотна. Установка проводиться з підведення і укручуванням болтів в скоби у верхній частині полотна. Ймовірно, на цьому етапі вам потрібно помічник. Залишається тільки перевірити горизонтальність полотна, а потім встановити наличники добори, декоративну планку для приховування роликового механізму і дверну фурнітуру.

© 6906 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.