Дзеркальні панелі для стелі — унікальний дизайн

Зміст статті:

1. Особливості підвісних конструкцій

2. Пристрій пластикових дзеркальних стель

3. Конструкція алюмінієвих дзеркальних панелей

4. Практична значимість дзеркальної стелі в приміщенні

5. Позитивні властивості дзеркальної стелі

6. Основні недоліки використання дзеркальних панелей

При необхідності візуального збільшення простору кімнати, офісу, торгового центру можна використовувати монтаж дзеркальних стельових панелей. Вони оптимально підходять як для інтер’єру в житловому будинку, так і громадських приміщеннях.

Опис різних видів дзеркальних стель

Особливості підвісних конструкцій

Дзеркальна стеля, як і будь-підвісна система, збирається з каркаса з закріплюються до нього дзеркальними стельовими панелями. Одна зі сторін каркаса є зовнішньою, тому для її обробки використовуються різні відтінки, що підбирається у відповідності з інтер’єром приміщення.

На ринку дзеркальні пластикові панелі на стелю представлені не тільки в різних колірних варіантах, але і відрізняються за формою і розміром. Також великий асортимент полотен з матовою поверхнею, декоровані малюнками, фацетом.

Пристрій пластикових дзеркальних стель

У якості більш простого і дешевого варіанту обробки вважається встановлення дзеркальних пластикових панелей зі світловідбиваючою плівкою. Матеріал представлений виробниками у вигляді гнучких квадратних полотен, або планок з глянцевим напиленням. Для їх кріплення до основної стелі застосовується цемент чи клей, в рідкісних випадках монтаж виконується за допомогою шурупів.

Перш ніж приступити до встановлення таких панелей, потрібна ретельна підготовка стелі. В іншому випадку, відбиття від поверхні буде спотвореним. Дані властивості забезпечують бездоганну укладання пластикових дзеркальних панелей на будь-якій поверхні, включаючи криволінійні конструкції.

Виробники не рекомендують монтувати дзеркальні пластикові панелі для стелі в приміщеннях з високою пожежонебезпекою. При наявності точкового освітлення також слід виключити застосування таких панелей, оскільки такі світильники відносяться до легко воспламеняемым матеріалів.

Самим міцним і зносостійким вважається акриловий дзеркальна стеля. Рівень їх відображення досягає 98%, вони чудово переносять температурні коливання, відрізняються невеликою вагою. Матеріал виготовляється у вигляді рулонів, тому фінішна поверхня виходить ідеально рівною і безшовної.

Конструкція алюмінієвих дзеркальних панелей

Алюмінієвий стеля є одним з варіантів рейкової конструкції. Зверху на рейки нанесений спеціальний шар, що надає матеріалу ефект відбиття. Відмінною особливістю алюмінієвих панелей від традиційного дзеркальної стелі є незначний вагу при бездоганній міцності. При монтажі такої стелі також можна бути впевненим у пожежної безпеки і екологічності.

Практична значимість дзеркальної стелі в приміщенні

Де використовуються дзеркальні стелі

Використовуються дзеркальні панелі для стелі в якості декору як великого залу, холу та інших подібних приміщеннях, так і невеликих житлових квартирах.

Така обробка застосовується фахівцями для прикраси виставкових залів, ресторанів, магазинів, торгових майданчиків, спортзалів, басейнів. У звичайній квартирі дзеркальна поверхня буде доречна, наприклад, в невеликій ванній і приміщеннях з низькою стелею.

При роботі з підвісними стельовими полотнами добре виглядає комбінування дзеркальних полотен та інших підвісних систем. На фото представлено кілька варіантів подібного монтажу.

Тут можливе поєднання рейкової стелі, металевих касет, панелей Армстронг, а також дворівневого гіпсокартонної стелі. В даному випадку дзеркальна плитка для стелі дозволяє акцентувати увагу на певних зонах, наприклад, обідній зоні, каміні. Оригінальним стає стелю, якщо з різних за формою та кольором панелей викласти оригінальні орнаменти.

Позитивні властивості дзеркальної стелі

  • Естетичність. Завдяки дзеркальним стельових панелей легко створити урочисту і простору атмосферу, яскравий і вишуканий стиль приміщення.
  • Великі функціональні можливості. Цей фактор добре виражається, коли встановлюються касетні і рейкові конструкції. Під дзеркальною поверхнею легко заховати комунікації, включаючи великогабаритні кліматичні системи. Якщо в комплектації з дзеркальним полотном будуть сталеві перфоровані касети, то така стеля буде забезпечений ще й природною вентиляцією.
  • Якщо дзеркальні плити для стелі обладнати вбудованими світильниками, то з’явиться можливість вибору не тільки їх розташування і кількості для кращого освітлення, але і створення оптимального відображає ефекту.

  • Великий вибір модельного ряду. Наявність різноманітного асортименту дозволяє створити абсолютно унікальний дизайн в будь-якому приміщенні за допомогою стельових панелей різного кольору, розміру, форми в поєднанні з відповідними по структурі матеріалами.
  • Високий рівень вологостійкості. Скляні, алюмінієві і пластикові відображають елементи можуть застосовуватися у вологих приміщеннях. Крім того, що дані панелі володіють особливими властивостями, для їх додаткового захисту в процесі виготовлення наноситься спеціальне покриття.
  • Швидкий монтаж. Встановлюються дзеркальні підвісні стелі досить швидко, а час роботи може змінюватись в залежності від особливостей поверхні і дизайнерських завдань.
  • Простота ремонту. В разі поломки окремої дзеркальної плитки не вимагається повної заміни стелі — досить демонтувати саме пошкодженої ділянки.

Дзеркальна стеля, приклад оформлення на відео:

Основні недоліки використання дзеркальних панелей

В цілому, дзеркальна плитка на стелю володіє масою переваг перед іншими будматеріалами, але навіть вона має деякі недоліки.

  • Дзеркальна поверхня погано приховує плями, особливо при повному освітленні. При монтажі такої стелі у ванній слід пам’ятати про те, що при конденсаті і попаданні води навіть після повного їх висихання залишаться яскраво виражені сліди. Позбутися від них допоможуть спеціальні чистячі засоби.

  • Робота зі скляними панелями вимагає акуратності, оскільки вони ставляться з досить крихким матеріалами.
  • Перш ніж кріпити пластикові і акрилові полотна, слід ретельно підготувати основну поверхню, що вимагає додаткових витрат і часу.
© 6831 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.