Дзеркальні стелі- фото, основні види та переваги

Зеркальные потолки

Вже понад двадцять років на російському ринку різні компанії пропонують дзеркальні стелі. Вони знаходять застосування в різних житлових приміщеннях: від кухні, ванної до вітальні, і в дизайні офісів, кафе, актових і виставкових залів.

види

Справжні дзеркальні стелі роблять з полірованого скла, його товщина 4 мм, на нього нанесено декілька захисних шарів і дзеркальне покриття. Дзеркальні плити звичайно квадратної форми, їх розмір залежить від дизайну і розміру приміщення, типу дзеркальної стелі і підвісної системи. Сьогодні підвісні дзеркальні стелі монтуються на системах відкритого та закритого типу. Перший тип- стелі типу армстронг, другий тип ділиться на фурнітурні і фацетниє дзеркальні стелі.

Зеркальный подвесной потолок

1. Фурнітурні. Фурнітурні стелі з дзеркал монтуються із застосуванням декоративної фурнітури, закриває шви між плитками і перехрестя, її ширина- 10 мм. Кольори- хром і під золото. Розмір плитки виконується на замовлення. Для освітлення приміщень використовуються ошатні люстри або точкові світильники. Цей тип стель дуже популярний: спеціальна розкладка робить покриття дуже витонченим, конструкція його розбірна, а ціни досить приємні.

Фурнитурные зеркальные потолки

2. Фацетні. Найбільш привабливо виглядають дзеркальні стелі з фацетом. Фацет- скошений, відполірований край у кожної плитки. Його ширина від 10 до 30 мм. За допомогою клею- герметика дзеркальні пластини фіксуються на закритих підвісних системах встик. Чи не проглядаються елементи підвісної конструкції, немає додаткових вставок.

Фацетные зеркальные потолки - фото

Якщо ремонт стелі зроблений із застосуванням такого декоративного покриття, приміщення наповнюється заломлюється в гранях дзеркальних плиток променями світла. Це робить вигляд урочистим і додає кімнаті об’єму. Така підвісна система не розбирається, для освітлення використовують люстри і точкові світильники.

3. Армстронг. У стелях типу армстронг застосовується Т-подібна підвісна система. Плитки в неї вкладаються з внутрішньої сторони (з боку чорнового стелі). Цю систему легко змонтувати і, при необхідності, розібрати. Ціни на неї цілком прийнятні, є вільний доступ в межпотолочное простір. Відповідний тип освітлення- растрові або точкові світильники. У таких системах можна комбінувати дзеркальні плитки з напівпрозорими ділянками, матовими плитами, підсвічуючи їх зсередини.

Зеркальный потолок в подвесной системе Армстронг

Розмір і колір

Форма, розмір і колір дзеркальних плит залежить від обраної ідеї дизайну. Різноманітність моделей і кольорів, які представляє каталог, дає можливість створювати розкішний, неповторний інтер’єр. Декоративний ефект допомагає створювати спосіб монтажу- діагональний або прямій. На дзеркальні плити можна наносити малюнок, комбінувати їх з матовими елементами зі скла, сатиновану, кольоровими плитами.

фото

Зеркальный потолок в ванной фото

Зеркальный сатинированный потолок

Комбинированный зеркальный потолок

ціни

Перш, ніж купити підвісний дзеркальна стеля, треба розібратися в широкому асортименті, оцінити дизайнерські прийоми і рішення. Варто квадратний метр дзеркальної стелі з підвісною системою від 1500 рублів. (Більш докладні ціни на підвісні стелі дивіться тут- http://www.fobosplus.ru/price.php)

Дзеркальні стельові покриття використовуються будь-якими дизайнерами. Крім ефектного зовнішнього вигляду, вони багатофункціональні і надійні. Підвісні конструкції не бояться вологи, не створюють загрози пожежі, не вимагають постійного догляду. Ними успішно оформляють вхідну групу, ванну, кухню, вітальню або спальню.

© 3230 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.