Дзеркальний підвісна стеля: оригінально і практично

Зміст статті:

1. Чому саме дзеркальна стеля?

2. Дзеркальні підвісні системи: опис видів

3. Що потрібно знати про встановлення дзеркального підвісної стелі

Установка дзеркальної стелі є оригінальним і досить практичним способом обробки, яка підходить як для приватного застосування, наприклад, при ремонті житлових кімнат, кухні, ванної, так і в суспільних цілях — в холах, офісах, будинках культури.

Дзеркало з часом перестало бути для людей елементом розкоші і декору, а його поява в багатьох кімнатах зумовлюється, скоріше, необхідністю. Проте можна помітити і те, як дзеркальний підвісна стеля встановлюється в якості декоративного оздоблення, що вважається цілком виправданим, оскільки домогтися такого візуального ефекту за допомогою інших матеріалів неможливо.

Для повного розуміння основних властивостей дзеркальної стелі слід розглянути його різновиди і варіанти монтажу.

Чому саме дзеркальна стеля?

Відзеркалювальна поверхня завжди виглядає виграшно завдяки оригінальному зовнішньому вигляду, але вона має й ряд інших переваг:

  • Візуально «піднімає» основний стелю, що дозволяє зробити просторіше невеликі квартири старого планування, хрущовок.
  • Бездоганний відображає ефект гарантує комфортне перебування в приміщенні навіть при мінімальному освітленні.
  • Завдяки особливій конструкції дзеркальний підвісна стеля забезпечує монтаж різних світильників.

  • При вирішенні дизайнерських завдань можливості дзеркальної площини не обмежуються ідеально рівною і гладкою поверхнею. Тут застосовна і аерографія, і багаторівнева структура підвісних стель, і різні колірні ефекти.
  • Дзеркальне полотно, навіть якщо це дзеркальний рейкова стеля, не вимагає особливого догляду. Достатньо мати звичайні засоби для обробки дзеркал.

Що стосується недоліків дзеркальної стелі, то сюди можна віднести неможливість роботи з цільним полотном, що обумовлюється його великими розмірами.

Дзеркальні підвісні системи: опис видів

До дзеркальним підвісних стель можна віднести кілька конструкцій:

  1. Як раніше було зазначено, з-за великих розмірів полотна дзеркальні підвісні стелі споруджуються з декількох складових плит, представлених на вибір покупцями у вигляді квадратів, ромбів і інших геометричних фігур. Як тільки буде завершено монтаж, незважаючи на збірку з декількох елементів, на поверхні практично не будуть помітні міжплиткові шви і стики.

  2. У якості більш економічного, але не менш привабливого зовні варіанту, може бути запропонована установка дзеркальних пластикових панелей, що виготовляються з полістирольної основою і покритих відбиваючою плівкою. Поверхня таких полотен може бути як гладкою, так і мати ребристу структуру, оформлення квадратами та іншими фігурами.

Важливо також, що пластиковий дзеркальна стеля відрізняється високою гнучкістю, тому він легко підходить для обробки криволінійних ділянок.

Багато фахівців вважають за краще працювати з касетними і рейковими дзеркальними панелями, що обумовлюється простотою їх монтажу та догляду. Алюмінієві рейки такої конструкції в житлових квартирах будуть виглядати дуже строго, тому дзеркальні касетні стелі можна побачити в офісах, торгових центрах, виставкових майданчиках та інших подібних приміщеннях.

Оптимальним варіантом для приватного будинку або квартири буде монтаж натяжних стель з дзеркальною поверхнею. Зовнішній шар такої конструкції виконується з глянцевою полівінілхлоридної плівки, що володіє бездоганним відбиваючим ефектом, що дозволяє використовувати її в якості аналога звичайного дзеркала, незважаючи на наявність деяких суттєвих відмінностей.

Позитивним фактором є те, що навісний дзеркальна стеля встановлюється без будь-яких підготовчих робіт з вирівнювання старої стелі і його перекриттів.

ПВХ плівкові матеріали також відносяться до екологічно безпечного сировини, а також до надійного елемента конструкцій, незалежно від складності їх спорудження. Дзеркальну плівку досить просто мити, не боячись її пошкодження при незначному механічному впливі.

Монтаж дзеркальної стелі, докладний відео:

Що потрібно знати про встановлення дзеркального підвісної стелі

Процес монтажу дзеркальних підвісних систем відрізняється в залежності від застосовуваних у роботі матеріалів:

  1. Для кріплення дзеркальних стельових панелей може бути використаний спеціальний клей. Перед його нанесенням слід добре вирівняти поверхню старого стелі, очистити її від сміття і пилу. Клейова основа складається з складів, в яких включена епоксидна смола і силіконовий каучук. Оскільки асортимент моделей дзеркального підвісної стелі на ринку величезний, про що свідчать запропоновані фото, то можна підібрати як елітні панелі, так і матеріали економ класу. При виборі тієї або іншої категорії слід пам’ятати і про особливості експлуатації кожної з них.

  2. Якщо для обробки був обраний стелю з дзеркального пластику, то потрібно пам’ятати про особливості його структури. Є два варіанти кріплення пластикових плиток: поверх гіпсокартонної стелі, або на сам профільний каркас. Саморізи в останньому випадку вкручуються так, щоб їх не було помітно — з внутрішньої сторони планок панельних пазів.
  3. Натяжні дзеркальні стелі встановлюються на спеціальну гарпунну систему, розміщену по периметру всієї стелі. Далі проводиться нагрів ПВХ матеріалу спеціальним термічним устаткуванням і натяжка під певні розміри.

Таким чином, маючи уявлення про особливості дзеркальних підвісних стельових систем, їх види, способи установки, переваги і недоліки, можна сміливо підбирати оптимальний варіант обробки для конкретного приміщення, будь то кімната, кухня, або офіс і торговий центр.

© 3206 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.