Фактори успіху правильної оцінки вартості нерухомості

Факторы успеха правильной оценки стоимости недвижимости

Якщо на кону стоїть питання про купівлю-продаж квартири, перереєстрації права власності, страховці житла або про розділ майна з яких-небудь причин, варто задуматися про незалежну оцінку, як краще її провести з більшою вигодою для вас і в які організації звернутися.

Самостійно оцінивши майно, можна істотно знизити її вартість, не зіставляючи з ціною ринкової нерухомості, і тим самим втратити суттєві гроші. Саме тому краще всього з таких питань звертатися в спеціалізовані фірми, у яких є навіть ліцензія на даний вид діяльності.

Отже, оцінка квартири проходить по ряду супутніх факторів, які впливають на її вартість. Спеціаліст проводить дослідження об’єкта і після аналізує всі отримані дані. Тільки після цього клієнт може дізнатися ринкову вартість квартири. Важливим є те, в якому районі міста розташовується житло. А саме наскільки далеко воно від центру, і наскільки розвинене поблизу будинку транспортний рух. Крім цього на що слід звернути увагу, так це на вид району : або це спальний район або ж в окрузі розташовується велика кількість фірм, супермаркетів, ресторанів і кафетеріїв і в зв’язку з цим підвищений рівень шуму і загазованість. Більш вигідним буде розташування квартири поблизу паркової зони, недалеко від озера або річки.

Оцінювачу важливі і такі фактори, як кількість поверхів житлового будинку, на якому з них розташована квартира, скільки кімнат і квадратних метрів житлової площі. Крім цього, ціна буде суттєво занижена, якщо вона буде не в належному стані. А це в першу чергу- ремонт. Тому так важливо, перш ніж звертатися до відповідних фірми, провести в житловому приміщенні ремонтні роботи. Чим якісніше буде матеріал для обробки стін, стель і підлоги, тим вищою буде ціна. Саме завдяки красивому зовнішньому вигляду квартири ви зможете соответствующе її оцінити і продати за вартістю, яка включатиме в себе витрати на ремонт.

Незалежна оцінка майна може бути проведена фахівцями в термін 2-3 днів. Вам тільки варто оформити заявку і в цей же день експерт зможе виїхати в район, де розташовується об’єкт і провести ряд дій з оцінки майна.

Сьогодні саме завдяки професіоналам даної галузі можна об’єктивно оцінити нерухомість і оформити угоду на взаємовигідних умовах, при цьому істотно заощадити свій бюджет і залишитися в плюсі.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.