Фарборозпилювач електричний, акумуляторний, пневматичний, ручний: відгуки та пристрій; як вибрати фарборозпилювач ?

краскораспылитель

Пензлі й валики досить довго були основними інструментами для виконання малярних робіт. Із збільшенням обсягів будівництва з’явилася необхідність у підвищенні продуктивності. У результаті були розроблені пристрої для розпилення лакофарбових матеріалів (ЛФМ)- фарбопульти. Наявні про фарборозпилювачів відгуки говорять, що з їх допомогою можна в короткі терміни забарвити велику площу, при цьому якість забарвлення виходить вище, ніж при використанні традиційних інструментів.

За способом нанесення ЛФМ розрізняють пневматичні та безповітряні фарборозпилювачі електричні, як вибрати найбільш підходяще обладнання, щоб швидко, якісно і з мінімальними витратами виконати роботу. Дотримуючись певних правил зробити цей вибір неважко.

Професійний фарборозпилювач пневматичний ; безповітряного розпилення ; низького тиску

Спочатку треба визначитися з типом ЛФМ, який передбачається наносити, і особливо з тим, яка у нього в’язкість. Фарби з середньою і високою в’язкістю рекомендується наносити безповітряним або комбінованим способом.

электрический краскораспылитель

бытовой краскораспылитель

покраска авто краскораспылителем

Для виконання великих обсягів малярних робіт у лагідні терміни рекомендується застосувати фарборозпилювач електричний, відгуки професіоналів про це високопродуктивному обладнанні говорять і про його економічності. Пневматичні фарбопульти мають мінімальний витрата фарби, але не можуть розпорошувати ЛФМ з високою в’язкістю. Оптимальним можна вважати комбіновані фарбопульти. Вони здатні наносити будь-який тип фарби, мають мінімальний витрата і високу продуктивність. Не дивлячись на високу вартість комбінованих фарбопультів, професіонали віддають перевагу саме цей тип обладнання.

Особливо зручний в експлуатації фарборозпилювач акумуляторний. З його допомогою можна проводити забарвлення практично на будь-якій ділянці будівництва. Відсутність живильного кабелю значно розширює діапазон дії і не заважає при роботі. Але є пара відносних недоліків: необхідність періодичної підзарядки акумуляторів та більш висока вартість. Для прискорення робіт використовують другу пару акумуляторів, а витрати на придбання обладнання виправдовуються збільшенням продуктивності.

Серед виготовлювачів малярного обладнання найбільш відомі німецькі Bosch, Wagner, Hammer і Gardenlux, а так само Paint zoom (Іспанія) і Paint bullet (Бельгія). Налагоджено виробництво фарбопультів і в Росії найбільш відомим виробником є компанія Prorab і Elmos,.

Пістолет- фарборозпилювач для втиснути фарби і побілки : принцип роботи

У безповітряних розпилювачах освіту аерозолі відбувається за рахунок коливальних рухів поршня. За рахунок частих коливань ЛФМ диспергується і виштовхується назовні. При пневматичному і комбінованому способі освіту аерозолі відбувається і за рахунок стисненого повітря. Загальні елементи пристрою фарборозпилювачів незалежно від типу- резервуар для ЛФМ, сопло і діафрагма, яка задає форму розпорошується плями.

За типом приводу обладнання буває ручним і електричним. Для домашнього ремонту і фарбування невеликих обсягів застосовують фарборозпилювач річний пневматичний. Тиск повітря створюється ручним приводом з використанням м’язової сили. Під дією стиснутого повітря утворюється аерозоль і наноситься на оброблювану поверхню. Перевага ручних краскопультів- невелика вартість, мобільність і незалежність від джерел енергії. Є й недоліки- це підвищена витрата фарби і невисока продуктивність.

Для невеликого домашнього ремонту при фарбуванні стелі водоемульсійною фарбою або побілкою в основному використовують ручний фарборозпилювач або насадку для пилососа. По суті, комбінування цієї насадки з пилососом є найпростішим пневматичним фарборозпилювачем. Звичайно, в будівництві використовуються більш досконалі моделі, але принцип дії у них такий же.

Ми вже говорили про певні переваги фарбопульта безповітряного розпилення, але він не може забезпечити той же якість нанесення ЛФМ, як пневматична або комбіноване обладнання. Це дещо обмежує сферу його застосування. Хоча для промислового будівництва, обробки суспільних і торгових будівель цієї якості цілком достатньо. Безповітряні фарбопульти застосовують навіть для ремонту автомобілів, але тільки для нанесення грунтовки або антикорозійного покриття.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.