Фарбування стелі водоемульсійною фарбою

покраска потолка

Напевно багато хто пам’ятає ті часи, коли побілка стелі була грандіозним заходом, головними дійовими особами якого був пилосос, літрова банка і крейда. Сьогодні впоратися із завданням щодо поліпшення зовнішнього вигляду стелі стало набагато простіше. На зміну крейді і вапна прийшла водоемульсійна фарба. До складу такої фарби входить вода, емульсія, а також смола, лак і оліфа. Даний склад добре тим, що, на відміну від емалей і олійних фарб, він абсолютно нетоксичний. І, як ви, напевно, вже здогадуєтеся, фарбування стелі водоемульсійною фарбою вимагає набагато менших витрат сил і грошей.

Яку фарбу вибрати серед усього розмаїття ? При виборі варто врахувати лише два важливих моменти. Якщо ви купуєте фарбу для ванної кімнати або іншого приміщення з підвищеною вологістю, зверніть увагу на фарби, призначені саме для таких приміщень або ж на варіанти миються фарб. Ще один важливий показник- укриваемость фарби. Чим він вищий, тим більш рівномірним і яскравим кольором буде покриватися поверхню. Особливо це важливо в тих випадках, коли необхідно більш світлий відтінок накласти на більш темне підставу.

Перш ніж приступити до фарбування поверхні, необхідно підготувати стелю під фарбування. Потрібно постаратися повністю позбутися від старої побілки (намочивши, стерти шпателем і змити теплою водою) або фарби (за допомогою шпателя і промислового фена). Також варто позбутися від старої потрісканої шпаклівки та штукатурки. Зрозуміло, основа повинна бути підготовлено до фарбування- зашпаклювати для досягнення рівної гладкої площині.

Фарбування стелі фарбою починається з відводки кутів за допомогою кутового валика або кисті. При нанесенні фарби не забувайте робити відступ від стіни (не менше 3 см). Тут потрібно пройтися тонким пензлем. Роботу починають від вікна і поступово переходять углиб приміщення. Для того щоб на стелі при фарбуванні не утворювалися смуги, наносите її W-подібними рухами. Щоб позбутися від надлишків фарби, проведіть по пофарбованої поверхні валиком без фарби на ньому. Для того щоб поверхня була пофарбована рівномірно, нанесіть на неї два- три шари. Для повного висихання водоемульсійною фарбі необхідно близько 12 годин.

© 3234 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.