Фарбування стін

покраска

Перед тим, як приступити до фарбування стін у квартирі, слід визначитися з вибором самої фарби. При цьому варто звернути увагу на кілька показників: покриваність, плинність, плівкоутворення. Укривістость фарби залежить від форми, кольору і розміру частинок пігментації. Чим вище покриваність, тим краще. Дана властивість фарби дозволяє істотно заощадити час роботи, а також скоротити витрату матеріалу. Найбільшу покриваність серед популярних матеріалів має акрилова фарба.

Фарбувати слід тільки повністю підготовлені до цього стіни. Поверхня повинна бути рівною, гладкою і чистою. Як правило, це досягається шляхом ретельного шпатлювання стін. Ті елементи, які можуть бути випадково забруднені в фарбу, слід попередньо закрити скотчем або плівкою. Уздовж плінтусів, в кутах і інших важкодоступних місцях слід користуватися валиками і китицями малої ширини.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою- хороший варіант, якщо потрібно швидке висихання стін. Здебільшого час висихання залежить від змісту пленкообразователя у фарбі. Як правило, даний параметр вказується безпосередньо на упаковці з матеріалом. Тому підібрати фарбу по цій характеристиці вельми просто. Втім, необхідно пам’ятати, що цей час розраховується для ситуацій, коли стіни знаходяться під впливом певної температури, і на них не діють негативні чинники. Тому при збільшенні вологості або при нанесенні занадто великого шару фарби час висихання істотно збільшується.

Декоративне фарбування стін передбачає не просто покривання поверхні фарбою певного кольору, але особливі прийоми поєднання кольорів, переходу різних відтінків один в одного, змішування фарб і їх нанесення. Слід враховувати той факт, що з часом фарби для стін можуть змінювати свій колір. Як правило, це відбувається під впливом ультрафіолетового випромінювання, яке генерується як штучними, так і природними джерелами освітлення.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.