Фільтр для води на кран у вигляді насадки, а також змішувачі для кухні з фільтром : внутрішній устрій, принцип дії та переваги

смеситель с краном питьевой воды

Якість води в значній мірі впливає і на якість життя, на стан здоров’я. На жаль, з кожним роком відбувається погіршення екології, і, як наслідок, погіршення якості води. Вже в багатьох населених пунктах водопровідну воду використовують тільки для вмивання, прання і наведення чистоти. А для пиття і приготування їжі купують в магазинах. Установка кухонних змішувачів з фільтром для отримання питної води не примха, а одна із заходів по турботі про здоров’я та економії витрат на водопідготовку.

Звичайно, установка і обслуговування кран на кухні з фільтром вимагає певних витрат. Але в кінцевому підсумку така схема водоочищення дозволяє економити в порівнянні з придбанням бутильованої питної води. Залежно від необхідного ступеня очищення застосовуються різні типи фільтрів від простих насадок з сіткою, до багатоступеневих систем водопідготовки.

Фільтр- насадка на кран для очищення водопровідної, і отримання питної води на кухні

Конструкція фільтра в значній мірі залежить від вихідної якості води, і від стану водопровідних труб. Нерідко буває так, що вона має задовільну якість, але у водопровідні труби мають значну ступінь зносу і в систему можуть потрапляти частинки різних розмірів. У такій ситуації цілком може підійти кран фільтр грубої очистки, який запобігатиме потраплянню частинок.

смеситель для кухни с фильтром

смеситель со встроенным фильтром

смеситель с фильтром питьевой воды

Якщо у воді містяться суспензії, або є перевищення граничної концентрації яких речовин, то доведеться встановлювати змішувач під фільтр. Для того щоб вибрати оптимальну схему очищення краще звернутися в місцеву санітарно- епідеміологічну службу або лабораторію, де можуть зробити аналіз і дати рекомендації, який тип фільтра промені використовувати. Від результату аналізу залежить, скільки і яких фільтрів доведеться встановити.

Установка змішувача з підключенням фільтра відбувається приблизно так само, як і при звичайному монтажі. Відмінність полягає в тому, що підвід холодної води спочатку під’єднують до фільтру або групі фільтрів, а вже від них підводять до крана. З метою економії, як правило, ставлять перемикач. Якщо потрібна вода для миття посуду або наведення чистоти, то подача від стояка відбувається, минаючи фільтр. Фільтр включають тільки для отримання питної води. Це дозволяє заощадити картриджі очищення, які розраховані на обробку певної кількості води.

Кульові змішувачі з фільтром для води: для чого кухонні крани оснащують сітчастим зливом ?

Досить популярні крани кульові з фільтрами- насадками. Такі насадки дозволяють не тільки позбутися від механічних домішок, але і дозволяють зробити невелику аерацію (змішання з повітрям). Така водопідготовка збільшує процентний вміст кисню у воді, що сприяє поліпшенню її якості.

Перевагою даного способу очищення є невелика вартість фільтра-насадки і простота його установки. Встановити і зняти таку насадку може навіть дитина. Установка насадки безпосередньо на виливу змішувача спрощує його обслуговування. Якщо на сітці скупчилася велика кількість частинок і домішок, то його можна швидко зняти і промивши струменем води знову встановити на кран.

Недолік такого фільтру- низька ступінь очищення, що забезпечує захист тільки від частинок середнього і дрібного розміру. Раніше для такого очищення використовувалися металеві сітки з дрібними отворами. Сьогодні застосовуються сітки з синтетичних і композитних матеріалів, які збільшують ступінь очищення і дозволяють очищати воду з малою і середньою ступенем забруднення.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.