Гардеробна шафа купе

Гардеробный шкаф купе

Зручний і чистий будинок не можливий без меблів. Саме вона допомагає не тільки комфортно відпочивати, але і зберігати все необхідне для життя в порядку. Більш зручного і практичного способу зберігати речі та взуття, ніж окремий гардероб просто не придумати. Саме він дозволяє розкласти і розвісити все по своїх місцях, таким чином, щоб у потрібний момент все було під рукою. Але далеко не кожен будинок, а тим більше квартира дозволяють виділити під зберігання одягу окреме приміщення. У цьому випадку оптимальним виходом стають гардеробні шафи купе, які відмінно вписуються в інтер’єр передпокою або спальні.

Цей предмет інтер’єру в нашій країні з’явився відносно недавно і відразу завоював визнання простих споживачів. Адже це не тільки стильне, але й неймовірно практичне рішення для типових квартир. Гардеробні шафи купе недорого дозволяють вирішити проблеми зберігання всього одягу та взуття. Завдяки різноманітності фасадів вони відмінно вписуються в будь-які інтер’єри, більше того нерідко стають головним акцентом оформлення.

Зазвичай це вбудована шафа, розташований уздовж однієї стіни. Займаючи весь простір від стелі до підлоги, і від стіни до стіни, він стає своєрідною кімнатою в кімнаті. Грамотно сплановане внутрішній простір, завдяки різним полкам, вішалок і скриньках дозволять розмістити в ньому весь одяг, взуття та аксесуари (а нерідко й інші речі), таким чином, щоб вони не псувалися під час зберігання і завжди були готові до використання.

Але, не дивлячись на свої значні розміри, така шафа не тільки не перевантажує простір житлового приміщення, а й може допомогти його візуально збільшити. Так, для маленьких кімнат особливо виграшні дзеркальні фасади. Такий прийом допомагає зробити кімнату візуально набагато більше і світліше. Окрім, цього дуже популярні фасади з фотодруком або сюжетними зображеннями. Це не просто оригінальний і яскравий декоративний прийом, що створює особливу атмосферу кімнати. Завдяки зображенню ця частина приміщення також придбає свою глибину і об’єм.

Крім цього наявність шафи купе в обстановці дозволяє відмовитися від інших елементів корпусних меблів, що істотно розвантажує обстановку в цілому. Використовуючи мінімум меблів, навіть у невеликій кімнаті можна створити стильний інтер’єр і зберегти багато вільної площі.

Такі прості дизайнерські рішення, з використання шаф купе дозволяють з легкістю перемогти тісноту типового житла.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.