Газосилікатні блоки : відгуки, розміри, характеристики; проекти будинків з газосилікатних блоків

газосиликатные блоки

Газосилікатні блоки відносяться до групи пористих бетонів. Виготовлення цих штучних каменів проводиться в автоклавах, де відбувається спінювання маси і за рахунок виділення водню з алюмінієвої пудри утворюються мікропори. Існує метод виготовлення газосилікатних блоків без автоклавування, коли вироби здобувають міцність на повітрі або в пропарювальних камерах. Проекти будинків з газосилікатних блоків увазі малоповерхове будівництво. Незважаючи на широку рекламу цього матеріалу, його не можна використовувати для влаштування фундаментів, для зведення стін приміщень, передбачають підвищену вологість. Зовнішні стіни будинку з газосилікатних блоків, фото яких можна подивитися в інтернеті, повинні бути захищені від впливу навколишнього середовища. Внутрішні стіни мають грунтуватися або шпатлевать.

Газосилікатні блоки : недоліки, вага, склад, міцність, щільність і теплопровідність газосилікатних блоків

При виробництві газосилікатних блоків технічні характеристики залежать від якості використовуваних компонентів. Їх склад визначається наявністю вапна, цементу, піску, алюмінієвої пудри і води. Випускаються вироби різних розмірів, згідно з технічними умовами кожного виробника.

газосиликатные блоки

кладка стен из газосиликатных блоков

дом из газосиликатных блоков

Для будівництва з газосилікатних блоків рекомендується використовувати вироби з щільністю вище 500кг / м кв.

Різні матеріали, що використовуються для утворення пір в процесі виготовлення блоків, дають різну пористість кінцевого матеріалу, що робить істотний вплив на його міцність. Процентне співвідношення в матеріалі пір може як підвищити, так і знизити міцність виробів на 20 %. У Газосилікат, призначених вирішувати теплоізоляційні питання, пористість може досягати 50-60%.

Газосилікатні блоки, які відносяться до комірчастим бетонів, маю здатність добре насичуватися вологою, внаслідок чого їх міцність знижується від 25 до 40%, хоча після висихання вона практично повністю відновлюється. Тому будівельними нормами і правилами не дозволяється зводити стіни з газосилікатних блоків в приміщеннях, де вологість більше 60%. Теплоізоляційний ніздрюватий бетон має показник водопоглинання 45-60%, але теплоизоляционно- конструктивний показник дещо нижчий-20-50 %.

Морозостійкість газосиликата перевіряється в лабораторіях, де після 25 циклів заморожування і відтавання міцність матеріалу марки 700 знизилася на 20 %, а марки 1000 на 18 %.

Пористі бетони не мають достатньої стійкості до високих температур. При різкому нагріванні можуть з’являтися тріщини. Максимальна температура, яку переносить ніздрюватий газобетон досягає 400 градусів.

Питома вага газобетонних матеріалів невисокий, і становить не більше 300 кг / м куб. На сьогоднішній день- це найлегший будівельний камінь для зведення стін.

Безсумнівно, у газосиликата є ряд незаперечних переваг, але є також і недоліки. Люди, які професійно займаються будівництвом будинку з газосилікатних блоків, відгуки залишають на різних будівельних форумах. До недоліків цього матеріалу вони відносять :

низьку міцність на вигин ;

неможливість використання звичайних елементів кріплення і армування ;

невелику міцність на стиск, не більше 50 кг / см кв.

Оскільки у складі Газосилікат міститься вапно, звичайні деталі металевого кріплення або армування не використовуються, так як швидко піддаються дії корозії.

Будівництво будинків з газосилікатних блоків, бань, гаражів : розрахунок кількості, товщина стін і клей для газосилікатних блоків

Перш ніж почати кладку стін з газосилікатних блоків, потрібно знати їх розміри, щоб розрахувати необхідну кількість. При цьому розрахунок потрібно вести не поштучно, а в кубометрах, так як у продажі ці вироби вважаються саме так. Обрана товщина стіни множиться на загальний периметр будови і його висоту, в результаті виходить загальний обсяг стін. Поділивши обсяг стін на кількість блоків в одному кубометрі, ви отримуєте кількість виробів, необхідних для будівництва лазні або будинку. Вид і розміри газосилікатних блоків, фото яких є на кожному сайті виробників, допоможуть більш точно провести розрахунки. Залежно від товщини стіни вибираються оптимальні розміри виробів, які дозволять зробити стіни потрібних параметрів. Фахівці рекомендують для кладки газосилікатних елементів використовувати спеціальний клей, який містить крім піскоцементної суміші додаткові речовини, у вигляді мінеральних і органічних добавок, що додають розчину пластичність.

Кладка газосилікатних блоків своїми руками : як зробити фундамент і побудувати будинок з газосилікатних блоків

Будівництво лазні з газосилікатних блоків починається з пристрою фундаменту, згідно проектної документації. Перед початком кладки поверхню фундаменту ізолюється шаром руберойду. Після чого приступають до кладки стін. У першу чергу виводяться кути стін, дотримуючись вертикальність. Після зведення стін по верху влаштовується армований пояс із залізобетону, на який згодом буде укладатися мауерлат для пристрою кроквяної системи даху. Внутрішні стіни і зовнішні необхідно закривати від впливу вологи за обраними технологіями.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.