Газові котли для опалення будинку

газовые котлы

У кожного з нас будинок- це символ тепла і затишку. Але в будинку не можна жити, якщо він не обладнаний системою опалення. Основний автономної опалювальної системи для будь-якого будинку вважається котел, крім того така система зручна, адже на неї не впливає припинення подачі гарячої води.

Купити газовий котел опалення в Одинцово для будинку можна на нашому сайті, або в одному з наших фірмових магазинах. У нашому асортименті є продукція, здатна порадувати навіть самого вимогливого клієнта :

Газові агрегати для підлоги і стіни (навісні) ;

є котли на твердому паливі ;

рідкому паливі, ітд.

Газовий котел для будинку на сьогоднішній момент вважається найбільш затребуваним і популярним. Є одна невелика проблема- не в кожному населеному пункті є газ, тому використовувати котел там просто не можна, просто газ туди ще не провели. Але такі складності вирішуються швидко, країна розвивається, тому газ скоро буде в будь-якому населеному пункті.

Вибираємо правильний котел

Головним моментом при виборі будь-якого котла є площа будинку. Якщо площа вашого будинку складає 300 квадратних метрів, з таким обсягом впорається невеликий газовий котел конвекційного типу : сконструйований він не складно, легкий і компактний, простий в установці, максимально ефективно і економно витрачає палива. Завдяки компактним розмірам такий агрегат можна поставити в будь-якому, навіть найменшому приміщенні. Є площа велика, потрібно поставити котел- конденсатор. У такому котлі використовуються дві енергії : палаючого газу та конденсаційного пара, що виділяється при горінні- такий агрегат продуктивний і видає коефіцієнт корисної дії 110 %. У результаті, у нас є обладнання, обігрівати величезні площі до 400 квадратних метрів, а якщо продуктивності котла не вистачає, його підключають до каскаду і ми отримуємо потужність в 400 кВт на 1 квадратний метр.

Крім опалення такий апарат може робити для вас гарячу воду : вам варто тільки встановити газовий котел і під’єднати до нього бойлер для води. Газовий котел проточного типу здатний прогрівати воду під час подачі, а також для після закриття крана. Котли вміють прогрівати у воду в бойлері і надовго зберігати її гарячою. Ціни на газові котли в Митищах нічим не відрізняються від середніх по країні, тому замовляйте не роздумуючи. Приєднуєте бойлер і самостійно регулюєте необхідний обсяг води: 200, 300, 500 літрів. Такого обсягу вистачає на велику сім’ю.

© 3444 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.