Камін в інтер’єрі квартири

камин электро

Ще кілька років тому для багатьох городян камін був мрією, здійснити яку представлялося можливим тільки в заміському будинку. Сьогодні камін в інтер’єрі квартири можна зустріти досить часто. Однак сучасний камін виконує зовсім іншу функцію в будинку : з опалювального пристосування він став швидше стильною деталлю інтер’єру, що створює затишок. У зв’язку з цим сьогодні найбільш затребуваним стає електричний камін.Современние електрокаміни нітрохи не поступаються за своїми естетичними показниками своїм дров’яним попередникам, але при цьому мають ряд переваг. Головне з них- можливість самостійного управління функцією підігріву, яке за бажанням власника може бути підключено або перебувати в неробочому стані. Це дає можливість навіть жарким літнім вечором відпочивати, спостерігаючи за палаючим полум’ям, і при цьому не відчувати дискомфорту від додаткового джерела тепла. У свою чергу, осінніми чи зимовими вечорами у такого каміна можна не тільки розслабитися, але і зігрітися, підключивши функцію підігріву.

Перш ніж відправитися за покупкою каміна, варто визначитися, яке місце у вашій кімнаті ви готові йому відвести. Якщо камін повинен стати центральною деталлю інтер’єру, ваш вибір- відкритий камін. Їх естетична виразність дозволить прикрасити інтер’єр будь-якого приміщення. Закриті каміни більш функціональні і займають набагато менше місця.

Декоративний камін в квартирі, як правило, відрізняється і багатством своєї обробки. Найпопулярнішими для обробки матеріалами є граніт, мармур і керамічна плитка. Якщо власник бажає зробити зі свого каміна оригінальну деталь інтер’єру, вибір найчастіше падає на керамічну плитку. Адже з її допомогою можна створити будь-який малюнок на порталі каміна і навіть нанести на нього сімейний герб. Для того щоб збільшити тепловіддачу каміна, для його облицювання вибирають граніт. Облицювання мармуром може дозволити собі далеко не кожен власник каміна, та й не до будь-якого інтер’єру вона підійде.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.