Каналізація для дачі — проста і ефективна конструкція

Каналізація для дачі — це перш за все необхідність, монтаж якої починається після того, як будинок вже побудований. Якщо каналізацію зробити правильно, то вона прослужить дуже довго, і не буде доставляти господарям будинку ніяких турбот.

Варто також відзначити і кількість необхідних стоків, які будуть монтуватися на дачі протягом однієї доби. Брати краще максимальну кількість, тому що завдяки цим показником буде визначатися необхідний вид системи каналізації для дачі

Найпоширеніша дачна каналізація, яку можна зробити самостійно — це септик і дренажна система для догляду профільтрованої води.

Працює система таким чином — вода з дому потрапляє в септик, тут деякі частинки відразу опускаються на дно, бактерії розщеплюють відходи, іл також осідає на дно, а очищена і освітлена вода до 35% йде в дренажний колодязь, де відбувається подальший процес очищення і далі вода з колодязя вбирається в грунт.

Що ж являє собою септик? Це якась герметична конструкція, яка буває декількох видів, наприклад, багатокамерний септик. Він покращує якість очищення стічної води, так як в одну камеру пропускає тільки воду, а в іншій камері залишається мул та інші речовини. Це оптимальний і недорогий варіант пристрою каналізації для дачі.

Будівництво септика своїми руками

Найпростіший спосіб полягає у використанні готових виробів — колодязних кілець. Щоб точно знати, скільки необхідно використовувати кілець слід визначитися з об’ємом майбутніх камер і діаметром кілець.

  1. Необхідно вирити котлован, забетонувати дно, на місці установки фільтруючого колодязя — насипати щебінь.
  2. Колодязні кільця встановлюють одне на інше за проектом.
  3. До криниць підводять і відводять переливні труби.
  4. Роблять гідроізоляцію камер всередині і зовні із застосуванням цементу, також використовують обмазочный матеріал.
  5. Відбувається засипка котловану і установка люків колодязів.

Для тих, кому ніколи споруджувати каналізацію для дачі самостійно, можна звернути увагу на асортимент вже готових стічних автономних систем, з різною комплектацією моделей.

© 6762 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.