Керамогранітна плитка для підлоги : чим хороша плитка для підлоги керамограніт ?

керамогранит

Керамогранітна плитка для підлоги- сучасне підлогове покриття, яке дуже точно імітує натуральний камінь. Керамограніт досить новий матеріал, його застосовують для влаштування підлоги тільки кілька десятків років. Проте вже за такий невеликий період він завоював популярність у всьому світі. Унікальна структура керамограніта дозволяє виробляти різноманітні фактури і забарвлення.

Плитка керамогранит- відмінний вологостійкий матеріал, який має високу міцність і зносостійкість. Цей обробний матеріал виник випадково, при порушенні технології виробництва керамічного кахлю.

Що краще: керамограніт або плитка звичайна керамічна для підлоги ?

Сьогодні найбільш поширені і затребувані оздоблювальні матеріали- це керамічна та керамогранітна плитка. Вони мають високу міцність, стійкі до механічного і хімічного впливу. Однак спочатку керамогранітна плитка для підлоги випускалася в основному для виробничих і громадських приміщень. Оздоблювальні матеріали для таких приміщень повинні бути передбачені з підвищеною міцністю і бути особливо стійкими до стирання.

плитка керамогранит с рисунком

керамогранитная плитка в гостиной

плитка из керамогранита в ванной

Технологія виготовлення керамограніта полягає в пресуванні глини під тиском більше 500 кг ? См2 , а потім випалюванні при температурі більше 1330 ° С. У результаті виходить міцне покриття, у якого малюнок проникає на всю глибину. Кераміку також виготовляють з глини. У підсумку виходить стійкий матеріал до механічних і хімічних впливів.

Але якщо порівнювати керамограніт і керамічну плитку, то кераміка тендітна і не така щільна, а значить, це покриття менш вологостійкості. За своїм складом вони практично однакові, різниця тільки в технології виготовлення.

При порівнянні керамограніт має вищі показники :

керамограніт практично не поглинає вологу. Його можна використовувати не тільки в приміщеннях, а й на відкритих ділянках ;

плитка керамограніт статева випускається великих розмірів, прискорюючи цим процес укладання;

в керамограніте пори і тріщини повністю відсутні, на відміну від кераміки;

— високі показники зносостійкості дозволяють застосовувати керамограніт для поверхонь, які несуть високе навантаження. Він зберігає свою привабливість навіть при стиранні в період експлуатації, так як малюнок, що імітує натуральний камінь, є по всій товщині.

Вага керамогранітної плитки, товщина ; які розміри має плитка для підлоги керамограніт ?

На сьогоднішній день проводиться багато різноманітних форматів плитки керамогранітної підлогової. Стандартний формат створюється для того, щоб полегшити процес укладання в приміщеннях, різних за розміром. Керамограніт має стандартні розміри- 5х5, 15х15, 20х20, 15х30, 30х30, 30х45, 30х60, 40х40, 45х45, 60х60, 60х90, 120х40, 120х15, 120х30, 120х180, 120х360 сантиметрів. Найбільш затребуваними розмірами є керамограніт формату 30х30 см, 45х45 см і 60х60 см, вибір формату залежить від призначення і площі приміщення. Для підлоги житлових квартир ідеально підійде плитка, невелика за розміром. Дуже різноманітна по своїй фактурі і забарвленню плитка для підлоги керамограніт, фото можна подивитися в галереї. Товщина залежить від розміру та призначення, вона може бути від 3 мм до 33 мм. Найбільш застосовувана товщина керамограніта : 8-14 мм. Чим більше товщина, тим важче вона за вагою.

Не слід забувати, що і всі експлуатаційні характеристики залежать від розмірів і товщини виробів. Більш тонкі панелі по товщині застосовуються для облицювання стін і підлоги у внутрішніх приміщеннях. Наприклад, розмір плитки для підлоги на кухні керамограніт ідеально підійде 30х30 см (в 1м ? Рівно дев’ять штук). У цілій упаковці такого формату 13 штук вагою приблизно 25 кг. Якщо застосовувати більш великий формат 60х60 см, то товщина в 1,5 рази більше. Через габаритних розмірів і великої ваги, незручно транспортувати керамограніт, і в основному він застосовується в промислових і громадських будівлях.

Різка плитки з керамограніта, укладання і клей для керамогранітної плитки

Перед тим як переступити до укладання, необхідно спочатку розрахувати необхідну кількість плиток, для цього складаємо детальну схему приміщення. Підстава для укладання має бути рівним, підготовляти його треба як для керамічної плитки : очистити від бруду, розчину, плям, прогрунтувати і висушити поверхню. Далі необхідно визначитися, як різати керамогранітную плитку. Це дуже міцний матеріал, і його досить важко різати. Якщо вам необхідно підрізати кілька штук, то їх можна розпиляти за допомогою плиткоріз або болгарки в домашніх умовах. При підрізці великої кількості, керамограніт краще віддати на різання- шов вийде рівним, як заводський. Отвори в керамограніте можна зробити за допомогою алмазного свердла.

Як і при укладанні керамічної плитки, керамограніт укладається аналогічно. Але він має велику вагу, і необхідно правильно підібрати клей. Свій вибір треба зупинити на вологостійкому клеї, з більш високим ступенем зчеплення (ніж звичайний плитковий клей).

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.