«Коста Гарант» : іспанська нерухомість за оптимальними цінами

Nedvizhimost-Ispanii-investicionnye-varianty-po-priemlemym-cenam_916948197

Агентство нерухомості « Коста Гарант » пропонують свої послуги з купівлі- продажу житла в Іспанії. Фахівці агентства стверджують, що Іспанія це країна, в якій на ринку нерухомості перебувають найрізноманітніші об’єкти. Тут є нерухомість, яка розрахована на різні категорії інвесторів.

Наприклад, в Іспанії є квартири-студії, невеликі за площею на пару людини. Для великої родини є великий вибір житла біля моря. Людям особливої категорії на час відпочинку можна зняти житловий комплекс з басейном. Крім того, європейський інтер’єр і екстер’єр вишукані і шикарні. Є сад і паркінг. Людям, які бажають відпочити за найвищими мірками комфорту фахівці агентства можуть запропонувати елітні комплекси з закритою територією.

Ціни нерухомості, як і вибір вельми різноманітні. Наприклад, нові комплекси оцінюються в 100 тис. євро.

Журнал «Біржовий лідер » повідомляє, що після падіння цін, викликане економічною кризою, вартість об’єктів нерухомості знову почала зростати. І якраз зараз варто купувати житло в Іспанії. Особливо інвесторам, які бажають отримати прибуток після покупки житла.

Російські інвестор уже давно розібралися, що до чого і продовжують купувати відносно недорогі об’єкти в Іспанії. Дуже популярне житло в курортних зонах- Коста Брава, Коста-дель-Соль, Балеарські острови і пр. А для проживання росіяни воліють купувати квартири в провінційних районах. Близько 70 % росіян на сьогоднішній момент є власниками нерухомості вартістю близько 100 тис. євро, 20 %- близько 200 %, 10 %- більше 200 тис.

Співробітники агентства нерухомості « Коста Гарант » для своїх клієнтів навіть організовують ознайомчу екскурсію. Допомагають відкривати банківський рахунок, оформляють номера іноземцям, готують всю потрібну документацію. Звертаючись в агентство, Вам допоможуть справжні професіонали. Фахівці цієї компанії допоможуть знайти найбільш відповідний для Вас об’єкт.

Дуже оригінальні будинку можна знайти на вторинному ринку нерухомості. Апартаменти в Пуерто Банус обійдуться Вам в 273,500 євро. Це місце дуже люблять туристи, і розташоване воно в центрі гавані. Це хороший варіант для відпочинку всією сім’єю. Об’єкт знаходиться під охороною і сподобається Вам і Вашим дітям.

Об’єкти нерухомості на первинному ринку обійдуться Вам від 66 тис. до 205 тис. євро.

Якщо Ви бажаєте купити житло в Іспанії, фахівці « Коста Гарант » нададуть все необхідне з дотриманням конфіденційність.

© 3047 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.