Купити м’які меблі правильно

Мягкая мебель

М’які меблі представлена на ринку величезною різноманітністю самих різних виробів. Тут і дивани, і крісла, і пуфи, і банкетки та ін Як би то не було, але у кожного споживача, спантеличили придбанням предметів меблювання, є вибір. Правда, ця « медаль » має і зворотний бік. Такою є ризик придбати неякісний виріб або просто товар, який не відповідає потребам інтер’єру чи його мешканців. Щоб цього не сталося, слід дотримуватися деякі поради і рекомендації, про які ми зараз і поговоримо.

Отже, в першу чергу дуже важливо грамотно оцінити параметри конструкції. Розмір має значення. Тут важливо, щоб диван або крісло не тільки помістився в тому місці, яке ви для них відвели, але не обмежував функціональність простору. Не зовсім вдало, якщо меблі, наприклад, не дозволяє відкрити балконні двері або заважає проходу і т.д. Щоб уникнути подібних неприємних « сюрпризів», слід заздалегідь все прорахувати. Якщо є можливість, краще скористатися спеціальною архітектурної програмою, що дозволяє створити віртуальний макет кімнати і розставити в ній предмети меблювання. Якщо ні, прикиньте хоча б на око.

Багато що залежить і про того, яку ви хочете купити м’які меблі. Так, при виборі дивана- трансформера слід, в числі іншого, враховувати і його габарити в розкладеному вигляді. Цей аспект, до слова, визначає і вибір механізму трансформації вироби. Приміром, такий популярний диван «єврокнижка » розкладається вздовж стіни. Отже, в розібраному вигляді він не дуже обмежить простір кімнати, зате в зібраному потребують його більше, ніж моделі, що розкладаються вперед.

І тут ще до придбання товару треба визначитися, який варіант вам підходить найбільше.

Зрозуміло, не тільки цей аспект слід враховувати при виборі трансформується м’яких меблів. Необхідно враховувати і зручність використання механізму розкладання. Зрозуміло, чим легше він у використанні, тим краще. І тут найпростішими є вже згадана «єврокнижка », « викочування » і «дельфін ».

Купуючи м’які меблі, слід звернути увагу на її каркас. Він може бути металевим або дерев’яним. Але в будь-якому випадку він повинен бути міцним і надійним. Дерево не повинно мати відколів і тріщин, а також сучків. Метал- без задирок і корозійних пошкоджень. І в жодному разі з’єднання повинні бути міцними і надійними.

Враховуючи ці, а також інші моменти, можна буде придбати по- справжньому гідні і якісні предмети меблювання.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.