Купуй пластикові вікна з розумом

Покупай пластиковые окна с умом

Дуже часто продавці пластикових вікон вдаються до різного роду хитрощів, щоб успішно продавати свій товар. Деякі з них ми зараз розглянемо.

Абсолютно не пропускають холод в приміщення через свою герметичності.

Вірно тільки частково. Абсолютно герметичних вікон ПВХ просто не буває. Хоча сучасні вікна і є енергозберігаючими і приблизно в два рази є ефективніше старих вікон ще радянського часу. Через більш кращого ущільнення і практично повної відсутності тріщин приміщення з такими вікнами необхідно періодично провітрювати.

установка пластиковых окон

ПВХ вікна повністю позбавлять вас від вуличного шуму.

Насправді, це не зовсім так. Дійсно пластикові вікна мають гарну звукоізоляцію, але однаково низькочастотні звуки, які видають, наприклад, працює відбійний молоток або трамвай та інші види транспорту, будуть чутні. Якісні вікна природно будуть сильно їх зменшувати, в першу чергу це відноситься до склопакетів, які мають секційну конструкцію, а також в яких скла мають різну товщину. А ось великі цільні вікна тільки підсилюють резонанс.

Вакуум всередині склопакета забезпечує додаткову звукоізоляцію.

стеклопакеты

Насправді всередині склопакета створюється певний розрядження, що робиться для більш щільного притискання скла до рамки. Але таке розрядження не є вакуумом в прямому сенсі цього слова. Детальніше про склопакети можна прочитати за цією адресою.

Якість вікна поліпшується від його товщини.

Затвердження вірно тільки на половину. Ми знаємо з курсу фізики, що тепле повітря піднімається вгору, а холодний опускається вниз. Такий же процес відбувається і всередині склопакета. Тепле повітря піднімається уздовж внутрішнього скла, а на його місце приходить холодне повітря, який опускається уздовж зовнішнього скла. Через такого теплообміну і відбуваються найзначніші втрати тепла. Для того, щоб максимально зменшити такі тепловтрати, відстань між стеклами роблять невеликим. Потовщення склопакета може відбуватися за рахунок збільшення кількості камер, що не може не позначитися на ціні виробу. Тому виходячи зі співвідношення ціна / якість, для Криму прийнято вважати оптимальним двокамерний склопакет.

» Наші вікна є найдешевшими ! «

Це одна з найпоширеніших прийомів недобросовісних продавців. Тут покупець повинен чітко розуміти, що якісний пластик просто не може бути дешевим, а саме поняття як ціна пластикового вікна за квадратний метр поняття досить умовне. Так як ціна багато в чому залежить від комплектуючих, яких на ринку України кілька десятків.

Усередині склопакета знаходиться аргон.

Це може бути і абсолютною правдою, тільки перевірити це досить важко або взагалі не можливо. Але чи так це важливо? Насправді теплопровідність газів залежить від тиску, тому великої різниці чим заповнений простір між стеклами в склопакеті немає.

Зі збільшенням товщини профілю і кількості камер- вікно стає краще.

оконный завод ЭСТРА (Симферополь)

Теж не зовсім вірне твердження. Особливого сенсу збільшувати товщину профілю немає ніякої необхідності, тому що у нас просто не буває таких морозів, щоб промерз сам профіль. Як стверджують представники фірми естріх, для Криму, наприклад, найоптимальнішим варіантом буде трьохкамерний профіль з двоконтурним утепленням і двокамерним склопакетом будь-якого відомого виробника (наприклад Veka). При покупці металопластикових вікон слід завжди уточнювати, скільки коштуватиме доставка і установка замовлених вікон і супутніх комплектуючих (перехідні профілі, відливи, підвіконня і так далі).

вивчіть маркування

На кожному виробі повинна бути вказана заводське маркування, вона може бути як на самому профілі, так і на внутрішній стороні віконної коробки і містити наступну інформацію:

1) Назва фірми виробника.

2) Номер зміни.

3) Номер екструдера.

4) Дату виготовлення.

На замітку в домашній блокнот

Перед тим, як купити металопластикові вікна, необхідно дізнатися якомога більше інформації про ту компанію в якій ви хочете зробити замовлення :

1) Ким є компанія : виготовлювачем або дилером.

2) Як довго на ринку.

3) Якщо компанія дилер, то чи є у них офіційний договір з виробником.

4) Який термін гарантії виготовляється, взагалі повинна бути не менше 1 року (краще 5-10 років).

5) Повинні бути сертифікати на всі комплектуючі, які підтверджують їх якість та придатність їх застосування в умовах нашої країни.

При написанні статті були використані матеріали сайту estra.com.ua.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.