Купуємо квартиру в Підмосков’ї

Покупаем квартиру в Подмосковье

Сьогодні купити квартиру безпосередньо в столиці стало практично нездійсненним завданням для більшості наших співгромадян. У першу чергу це обумовлено захмарними цінами квадратного метра московського житла, тому для багатьох покупка квартири в найближчому Підмосков’ї стає чи не єдиною можливістю вирішити квартирне питання досить легко і швидко. Дійсно, вартість житла тут набагато доступніше. Однак це далеко не єдина причина зростаючої популярності проживання в Підмосковних містечках. Свою роль відіграє відсутність пробок в метро і на дорогах у години пік, божевільною суєти, більш чисте повітря і т.д. Не менший вплив мають і такі фактори як якість споруджуваного житла, яке за своїми параметрами нітрохи не поступається столичному, наявність розвиненої інфраструктури і транспортна доступність.

Все це пояснює той факт, що за останні роки багато москвичів вважали за краще переїхати в більш просторі та комфортні квартири Підмосков’я. І якщо раніше це були переважно люди похилого віку, які мріють зустріти старість в тихій обстановці, то сьогодні вибір на користь підмосковного житла роблять і інші категорії населення- молоді пари, сім’ї з дітьми і т.д.

Пропоноване покупцям житло в Підмосков’ї досить різнопланово і представлено різними варіантами. Що стосується розподілу попиту, то практично однаковою популярністю користуються квартири як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. Але тут потрібно відзначити наступне. Незважаючи на наростаючі темпи будівництва новобудов, попит на первинне житло став помітно випереджати пропозицію, в той час як кількість пропозицій на вторинному ринку також досить обмежений, що, безумовно, впливає на динаміку вартості квартир, яка за оцінками фахівців буде тільки підніматися. Тому експерти рекомендують не відкладати рішення про покупку квартири в Підмосков’ї на довгий термін. Якщо вас цікавлять можливі варіанти, то по посиланнях можна отримати більш детальну інформацію про продаж квартир і найбільш актуальних на сьогоднішній день пропозиціях- однокімнатні квартири в Підмосков’ї представлені тут http://7888265.ru/odnokomnatnye_kvartiry/, двокімнатні квартири в Підмосков’ї http:// 7888265.ru/dvuhkomnatnye_kvartiry /.

На чому зупинити остаточний вибір- готової квартирі або стройваріант, кожен повинен вирішувати самостійно, так як і той і інший мають свої плюси і мінуси. Якщо є і гроші і час, то новобудова безпосередньо від забудовника буде переважніше з тієї точки зору, що квартири в нових будинках більш комфортабельні та інвестиційно привабливі. Плюс до цього деякі будівельні фірми можуть надати розстрочку платежу, що в принципі неможливо при купівлі нерухомості на вторинці. Звичайно, існують певні ризики, якщо купувати стройваріант з котловану, але їх можна мінімізувати, якщо грамотно підійти до вибору забудовника. Що стосується житла на вторинному ринку, то безперечний плюс в тому, що покупець відразу бачить, що йому пропонують, але от вартість готових квартир буде дещо вище.

© 3042 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.