Ламінат для кухні: водостійкий (вологостійкий) кухонний ламінат, відгуки, як вибрати

Ламинат для кухни

Приступаючи до ремонту кухні, господарі вибирають оздоблювальні матеріали та технології для всіх поверхонь, в тому числі і для підлоги. Раніше одними з найбільш поширених настилів були керамічна плитка і керамограніт. Вони прекрасно підходять для цієї мети. Обидва матеріали мають високу міцність, зносостійкість і водонепроникність. Але сьогодні все частіше робиться вибір на користь ламінату.

Визначившись з типом підлогової обробки, доводиться вирішувати чергове запитання, який ламінат вибрати для кухні ? Виробники пропонують широку гаму різноманітних відтінків, фактур, а ще ж є кілька класів. Як же розібратися у всьому цьому різноманітті, отримати якісне і надійне покриття і при цьому не переплатити ?

Як вибрати ламінат на кухню, класичні покриття і під плитку

Визначаючись з ламінатом для кухні, який краще всього постелити на підлогу, треба, насамперед, враховувати особливості приміщення: підвищену вологість, високе навантаження на підлогу, часті прибирання. Для того ступеня навантаження, яка існує на кухні, краще використовувати ламінат 32 класу, в домашніх умовах він здатний прослужити 12-15 років.

Ламинат для кухни водостойкий

Влагостойкий ламинат для кухни

Кухонный ламинат

Враховуючи підвищену вологість, рекомендується застосовувати вологостійкий ламінат для кухні. Верхній захисний покрив надійно закриває декоративний і несучий шари, проникнення вологи відбувається з торців. Торцева частина дошки те ж має водостійку просочення, але менш надійну. Деревоволокнистих плит з високою водостійкістю, з якої і виготовляється несучий шар, не деформується з часом, і термін служби такого ламінату більш високий. Ще однією причиною, по якій краще використовувати ламінат для кухні водостійкий- часті вологі прибирання.

Крім експлуатаційних характеристик, дуже важливий зовнішній вигляд ламінату, його фактура, колір. Донедавна ламіновані дошки імітували різні породи деревини. Проте тепер все більш популярним стає ламінат під плитку на кухню. Так само з’явилися підлоги, імітують натуральний камінь. Нові різновиди ламінату поєднують в собі можливість створення традиційного дизайну з застосуванням більш технологічних матеріалів. Якщо для укладання плитки нерідко доводилося викликати майстрів, то з ламінатом здатне впоратися більшість домашніх умільців.

І все-таки ламінат під дерево користується більшою популярністю. Особливо добре виглядають дошки з фасками. Такий тип покриття створює більш повну імітацію натурального дерев’яної підлоги. Рельєфність, яку надають поверхні фаски, роблять його цікавішим і солідним. Особливо це добре в поєднанні з фактурами і кольорами під дуб і бук.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.