Люстра для спальні

освещение

Освітлення в таких особливих зонах квартири як спальня, має створювати атмосферу затишку і сприяти розслабленню. Для освітлення спалень характерно спільне використання загальних (стельових) світильників і світильників локальних. Добре, коли люстра для спальні має кольоровий плафон, або плафон з матового скла. Вони дають приглушене світло, який не дратує очі, і створює відчуття спокою. Для маленької спальні з невисокою стелею підійде невелика горизонтальна люстра. Якщо висота стелі дозволяє, можна використовувати підвісну люстру, або люстру- ріжок.

Місцеве освітлення для спальні не менш важливо, ніж освітлення спільне. Залежно від функцій, які покладені на такий вид світильника, визначається інтенсивність освітлення, яке він дає. Якщо приліжкова зона потребує лише незначної підсвічуванні, зручно використовувати невеликий каганець або бра. Якщо ви любитель почитати перед сном- вам знадобиться настільна лампа, що дає яскраве освітлення. Настільну лампу можна розмістити на тумбочці, або прикріпити до узголів’я ліжка за допомогою спеціального кріпильного механізму. Світильники можуть бути оснащені регулятором контролю яскравості, який робить їх універсальними у використанні. Якщо в спальні стоїть м’яке крісло або тахта, органічним доповненням інтер’єру стане підлоговий торшер зі столиком.

Вимикачі найкраще розмістити біля ліжка або поруч із вхідними дверима. Дуже зручною функцією є використання пультів дистанційного керування освітленням.

Пам’ятайте, що купуючи той чи інший вид світильника, необхідно враховувати, наскільки освітлювальні прилади в кімнаті узгоджуються між собою по дизайну, а також впишуться вони в інтер’єр вашої спальні.

© 6858 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.