Люстра з пультом управління

люстра с пультом

Одне з сучасних винаходів, яка зобов’язана своєю появою людської ліні,- люстра з пультом управління. Існує кілька різновидів даного пристрою. Так, світлодіодна люстра з пультом може виступати в якості декоративного елемента або основного джерела освітлення. Комбінація кольорів в ній може бути найрізноманітнішою. Основні кольори підсвічування- білий, синій, фіолетовий, червоний, лимонний, зелений.

В основному, світлодіоди розміщуються по декількох контурам підстави люстри. Перевага діодів перед звичайною лампочкою полягає в тому, що вони споживають мінімальну кількість електроенергії, але при цьому працюють досить довго, а перегорають рідко. Народні умільці стверджують, що пультом управління можна забезпечити практично будь-яку диодную люстру, навіть якщо спочатку його не було в комплекті. Такий варіант є навіть більш виграшним, адже у випадку поломки або втрати пульта можна користуватися звичайним вимикачем. До стелі люстра кріпиться за допомогою хрестовини. При цьому натяжні або підвісні стелі абсолютно не перешкоджають монтажу цих пристроїв.

Стельова люстра з пультом- вдалий приклад розумної техніки для дому. Так, стає можливою регулювання інтенсивністю освітлення навіть із сусідніх приміщень. Кілька робочих режимів дозволяють включати всі лампи одночасно або деяку частину. Такі люстри можуть використовуватися в дитячих- ваша дитина не може дотягнутися до вимикача, так як його попросту немає на стіні.

Проте існують і деякі недоліки. Пульт може загубитися або зламатися, а батарейки в ньому сісти. Для такої люстри варто завжди мати в своєму будинку запасний комплект батарейок. Вартість світлодіодним люстри виправдовується тим комфортом, який ви отримуєте при її експлуатації. Керуйте світлом у своєму будинку, не встаючи з дивана!

© 6822 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.