Матеріали для облицювання фасаду будівель

фасад из Планкена

Обличчям кожної будівлі, безсумнівно, є фасад. Саме він допомагає сформувати перше враження про будівлю. Ось деякі найбільш надійні і поширені види матеріалів, що застосовуються при обробці фасаду будинку:

Планкен ;

Штукатурка фасадна декоративна ;

Панелі фасадні ;

Цегла лицьова ;

Декоративний камінь.

Планкен- це облицювальна фасадна дошка, яка не має ніякого відношення до вагонки (тонкої обшивальною дошці). Досвідчені майстри заявляють, що при рясних опадах дошки вагонки розширюються, і це призводить до деформації конструкції. Планкен ж виготовляють з деревини сибірської модрини. Така деревина містить значну кількість смоли, завдяки чому з’явилася можливість чудово протистояти погодним умовам. Проте необхідна додаткова обробка дерева просоченням або лаком. Кріпиться ця фасадна дошка з зазором, відповідно, при необхідності можна замінити одну з них, не знімаючи інших.

Непоганим варіантом красиво обробити фасад будинку можна вважати фасадну штукатурку. Це найбільш поширений вид обробки лицьової сторони будівлі. Від того, яким є якість стіни, безпосередньо залежить те, якою по зовнішньому ефекту, а також довговічності буде фасадна штукатурка. Тому перед застосуванням цього способу обробки фасаду необхідно ідеально підготувати поверхню стін.

Мінеральна штукатурка- є найпоширенішою серед всіх видів штукатурок для фасаду. Її використовують при нанесенні способом « короїд». До складу покриття входять цементно-піщаний розчин, пігменти, мінерали. У результаті виходять різні ефекти, в тому числі можна створити імітацію під більш дорогі види покриття.

Лицьова цегла також використовується для облицювання зовнішньої поверхні стін будівель. Першочерговим функцією оздоблювальних покриттів є прикраса будівлі, а даний матеріал володіє як раз таки чудовими декоративними характеристиками. Чималу роль в цьому відіграє різноманітна колірна гамма- окрім звичних червоної та білої цегли виробляється коричневий, синій, жовтий і зелений. Лицьова цегла має стандартну форму, скошені або закруглені кути. Фактура такої цегли також різноманітна- матеріал може бути як гладким, так і шорстким, тьмяним або глянцевим.

Декоративний камінь, який використовується при облицюванні будівель, може бути і природного, і штучного походження. Цей матеріал допомагає додати фасаду закінчене оформлення в архітектурно- художньому стилі і робить покривається поверхню естетично красивою.

Про ці та інших матеріалах, які використовуються для обробки фасадів будівель, читайте на сайті « Клубу цінителів комфорту» : http://www.comfortclub.ru/publ/99-1-0-594.

Завдяки розвитку сучасних технологій сьогодні стало можливим при облицюванні та оформленні фасаду будинку застосовувати самі сміливі рішення. Це дозволяє втілити бажання в реальність і, тим самим, надати будинку своєї мрії неповторний зовнішній вигляд.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.