Меблевий степлер, механічний і електричний : відгуки, інструкція і застосування ; як вибрати якісний степлер для меблів ?

мебельный степлер электрический

Меблевий степлер- це інструмент, який використовується для закріплення або кріплення деталей, які складаються з не надто твердих матеріалів. Кріплення же проводиться за допомогою спеціальних скоб для меблевого степлера. Ці скоби мають безліч варіацій і розрізняються розміром, матеріалом і забарвленням залежно від роботи. Також існують різні види меблевого степлера, відгуки про кожного є в інтернеті. У даного інструменту є безліч різних назв (текер, скобозабивач, скобозабіваемий пістолет і т.д.). Пов’язано це з тим, що даний інструмент досить популярний і поширений в народі.

Степлер меблевий електричний та ручний : пристрій і поради з вибору інструменту

Далеко не всі знають, як вибрати меблевий степлер. Варто відзначити, що вибираючи такий інструмент, потрібно врахувати, що у нього є безліч різновидів. Тому потрібно враховувати робочі параметри та характеристики технічних деталей, з якими ви будете працювати, а так само сам пристрій меблевого степлера. Вивчивши всі нюанси, можна вирушати в магазин і купити меблевий степлер.

работа с мебельным степлером

как пользоваться мебельным степлером

как зарядить степлер мебельный

Ручний меблевий степлер- це механічний інструмент, робота з яким відбувається за допомогою прикладання фізичного зусилля. Головний плюс ручного інструменту- це його мобільність і незалежність від електрики, а також від інших енергетичних джерел. Вимога фізичного зусилля- це головний недолік ручного степлера, так як при великих обсягах робіт з оббивання меблів, витрачається величезна кількість часу. Даний кріпильний інструмент може застосовуватися лише для часткової або повної перетяжки меблів вдома, а не на заводах з промисловими обсягами. Дані інструменти краще купувати у таких фірм, як gross, matrix і подібних їм фірм.

Електричний меблевий степлер- це інструмент, що працює за допомогою електрики, або акумулятора. Найкраще даний вид агрегату використовувати для середніх за масштабом робіт з оббивання меблів. Головними недоліками цього виду степлера є: низька скорострільність механізму, слабка сила удару інструменту, а також його досить швидкий знос.

Для роботи з промисловими масштабами по оббивці меблів використовують пневматичний меблевий степлер. Так як він швидкий, довговічний і міцний порівняно з іншими видами подібних будівельних агрегатів.

Відео «меблевий степлер » : як користуватися, як зарядити, і які потрібні скоби

Щоб не травмуватися меблевим степлером, як користуватися таким інструментом, важливо досконально розібратися. Якщо ви працюєте з механічним степлером, то спочатку відрегулюйте гвинтовий регулятор. Регулювання потрібно виробляти на чорновому матеріалі, обертаючи регулятор від мінімуму до максимуму. Якщо кріплення не входить в матеріал з першого удару, то вам потрібно буде відрегулювати ваш меблевий степлер заново, а якщо входить, то приступаєте до роботи на « чистовику ». Заздалегідь варто дізнатися як зарядити меблевий степлер. Це можна прочитати в інструкції до агрегату.

Для забивання скоб на потрібній відстані, найкраще намітити такі місця заздалегідь за допомогою ручки або олівця. Також можна скористатися фіксатором, який повинен дотримуватися однакову відстань при вбивання кріплення без наявності попередньої розмітки.

Чи не забуваєте так само притримувати матеріал, роблячи постріли, для того щоб матеріал не зміг з’їхати при вбивання скоби. Не забувайте так само стежити за наявністю скоб, щоб не залишитися без них в самий невідповідний для вас момент.

Коли інструмент не використовується, фіксуйте рукоять запобіжником. Так належить з техніки безпеки. При виконанні цих простих рекомендацій, ви легко впораєтеся з обвивка дивана або іншої необхідної завданням, пов’язаної зі степлером меблевим, ціна завжди залежить від виду інструменту та його виробника.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.